2 тисячі тонну історичну будівлю піднімуть на три метри через глобальне потепління. Процесом керуватимуть комп’ютери (ФОТО)

Історичну будівлю в Сан-Франциско піднімуть на кілька метрів через глобальне потепління

Будівлю піднімуть на 3 метри
через глобальне потепління

Історичну будівлю на березі моря в Сан-Франциско піднімуть на три метри над землею. Роблять це для того, щоб захистити її від повеней, спричинених кліматичними змінами. Приміщення важить понад 2 тисячі тон, що еквівалентно 20 космічним човнам.

Будинок номер 12, який був збудований у 1941 році прагнуть зберегти. Адже його будували зусиллями американського суднобудування під час Другої світової війни.

Необхідно будувати «15-хвилинні міста» — коаліція 96 міст світу. Що це і чому таке важливе?

Конструкцію піднімуть на 3,1 метра над землею. Він стане частиною стратегії держави у створенні нового мікрорайону на 9 гектарів. Увесь район буде пристосований до збільшення рівня моря, який, як очікується, збільшуватиметься від 30 до 130 сантиметрів на рік.

 

Цікаво, що підготовка до підйому масивної споруди тривала дев’ять місяців, а сам процес повинен зайняти два тижні. Для цього інженери використають 136 гідравлічних домкратів. Контроль над ними здійснюють кілька десятків комп’ютерів.

Оригінальне вирішення житлового питання: подружжя з США побудували невеликі будиночки для своїх дітей

Будівля стане місцем для роботи місцевих ремісників. Після завершення підйому, сталеві опорні вежі підтримуватимуть структуру.

 

Зеленский хочет продлить карантин не более чем на месяц, а Степанов уже поделил страну на 4 карантинные зоны

 Фото Dezeen

Источник:
24tv

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.