29 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ = 30+ І 40- УПРАВЛІНЦЯМ ТЕПЕР!!!

Привітання з Днем Незалежності України від Івана Салія, Народного депутата України І та ІІІ скликань, Голова Київської міської державної адміністрації 1992-1993 років, Президента Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів

 

А 40+ та 50+ років в керівництві Мінрегіону та інінфраструктури практично відсутні.

Нові не занурюються в минуле, але великі інфраструктурні проекти визрівають десятиліттями – чи метро на Троєщину, чи Велика Кільцева дорога …

Безглузде відсторонення поколінь, втрата знань, досвіду, навичок.

Незалежність політичну, духовну, економічну ЗДОБУЛИ!!?

Минуле відходить, майбутнє плутається в лібертаріанстві, бо іншого 30+ і 40- не вміють.

Їм потрібен час і роки для культурного зросту і професійного самовдосконалення.

Тому в місцеві органи влади йти будівельникам усіх поколінь, а не лише «орлятам», які навчаються літати, або злетіли так високо, що з утопій не опустяться на будмайданчик чи завод.

Бо економіка диктує майбутнє, тобто завод і будмайданчик.

Економіка офісів і ІТ – то все-таки гібридна економіка на основі заводів та будмайданчиків, на заводі їх заробітки, як і можливості фінансування медицини, освіти, культури, силовиків і влади.

Як депутат Верховної Ради України (УРСР) І (ХІІ) скликань, проголошуючи самостійність, знаходився в ілюзіях на швидке і безхмарне майбутнє.

Відомо, що Радянський Союз і монокомуністична більшість збанкротували із-за дефіциту товарів повсякденного попиту … тепер відсутність коштів і безробіття не менш небезпечні.

Тоді, в 1992 році, коли я першим прийняв у відповідальність Київ, як столицю Незалежної України, на черзі на житло стояло 230 тисяч сімей (кожна четверта сім’я мала менше 7,5 кв.м. на особу), із них 80 тисяч сімей в черзі на кооперативне житло.

Житлову проблему вирішували Й. Сталін, М. Хрущов, Л. Брежнєв, М. Горбачов, Л. Кучма, В. Ющенко. Тепер В. Зеленський своєрідно разом з В. Кличко наглядають за рейдерством «Укрбуду» та маловідома їх позиція щодо постраждалих приватних інвесторів від руйнацій на об’єктах банка «Аркада», та афер Войцехівського.

Дозволи і арешти, втрати інвесторів, галузі і України – це наш бізнес і влада сьогодні.

Тобто 29 років управлінській і політичній еліті України не вистачило, щоби здолати корупцію, як наслідок тотальна деградація моралі, культури бізнесу і політичний психоз на виборах.

А в світі нові виклики, коронавірус, криза ринкової економіки, глобальна конкуренція як безупинні Олімпійські ігри.

Слабкі слабшають, сильні могутнішають.

На рубежі 30-ї річниці Незалежності України позбудемося ілюзій, адже щасливого капіталізму під зовнішнім управлінням, як в свій час комуністичного благоденствія не передбачається.

Молоді і новим управлінцям та керманичам випадають свої виклики. Їм осягнути нову філософію і етику функціонування держави.

Україна стверджується, видибує, але занадто поволі.

В Єдності поколінь, Силі духу, моральних цінностях майбутні Успіхи України.

Будуймо державний капіталізм!!!, державу наддостатку.

Єднаймося!

 

З повагою
Народний депутат України І та ІІІ скликань
Голова Київської міської державної адміністрації 1992-1993 років
Президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів
І.М. Салій

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.