340 млн євро на відновлення будівель і доріг. ЄІБ може виділити Україні додаткові фінанси

Фінансування має бути направлено на створення, відновлення і поліпшення об’єктів інфраструктури

340 млн євро на
відновлення будівель і доріг

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) може виділити Україні 340 млн євро у рамках Програми відновлення, свідчить інформація на сайті банку. 

Згідно з повідомленням, фінансування має бути направлено на створення, відновлення і поліпшення громадських будівель, в тому числі адміністративних будівель, шкіл, медичних центрів і лікарень, державних доріг і мостів, а також на постачання комунальних послуг.

Законопроект № 3618 запрещает самостоятельно распоряжаться недвижимостью. Коментарии экспертов

Програма, зокрема, орієнтована на об’єкти, що знаходяться на підконтрольних Україні територіях в Донецькій і Луганській областях. А також у чотирьох прилеглих областях (Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській) та міськрадах в інших областях, щоб дозволити їм впоратися з припливом внутрішніх переселенців, уточнив ЄІБ.

Як зазначено в повідомленні, фінансування передбачається для таких секторів, як вода і водопостачання, енергетика, містобудування, транспорт. Такі заходи передбачені Спеціальним планом дій ЄІБ для України, розрахованим на три роки із загальним фінансуванням 3 млрд євро.

7% от обещанного: Шмыгаль сообщил о выполнении плана по созданию новых рабочих мест на ремонте дорог 


Источник:
mind

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.