55 квартир у Горішніх Плавнях отримали власників завдяки державним і місцевим житловим програмам

15 липня в місті Горішні Плавні відбулось урочисте введення в експлуатацію 171-квартирний 10-поверховий цегляний житловий будинок 

55 квартир у Горішніх Плавнях

15 липня в місті Горішні Плавні (Полтавська область) голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Комнатний, голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов і міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков урочисто ввели в експлуатацію 171-квартирний 10-поверховий цегляний житловий будинок за адресою: проспект Героїв Дніпра, 96.

На завершення будівництва, яке провадило і своєчасно завершило ТОВ «АКБ-ЛІНК», з нетерпінням чекали десятки родин. Усі вони роками мріяли про житло, яке за правом можна буде назвати своїм і в якому можна буде провести кращі роки щасливого життя. Щоб наблизити мрію, сім’ї взяли участь у житлових програмах, скориставшись послугами Полтавського регіонального управління Держмолодьжитла (директор Олена Алєксєєва).

І от результат: 44 квартири у новенькому будинку зведені за державними житловими програмами, які адмініструє Держмолодьжитло. Зокрема:

  • 22 квартири придбано через програму пільгового довгострокового кредитування молодих сімей і одиноких молодих громадян за рахунок коштів статутного капіталу Фонду (із частковою компенсацією відсотків за рахунок коштів міського бюджету);
  • 16 квартир – кредитування за рахунок коштів обласного і міського бюджетів (з них 5 сімей учасників АТО і 3 багатодітні родини);
  • 5 квартир придбано внутрішньо переміщеними особами за державною програмою «Доступне житло»;
  • 1 квартира стала власністю мешканки міста за допомогою державної програми кредитування педагогічних і науково-педагогічних працівників.

Ще 11 квартир придбано за міськими житловими програмами (9 квартир – спільне придбання житла фахівцям за формулою «50/50»: міський бюджет і кошти громадян, і 2 квартири – учасникам АТО за принципом «50/25+25»: міський, обласний бюджети і кошти громадян).

Почесні гості вручили майбутнім новоселам символічні сертифікати від майбутнього житла. Зокрема, сертифікати отримали представники багатодітних родин – учасники молодіжної житлової програми Надія Корабльова, Володимир Корольков і Євгеній Семиволос, сім’ї учасників АТО, фахівці бюджетної сфери міста, родина педагога Валерії Федишевої, ВПО – учасники програми «Доступне житло».

Учасники церемонії оглянули новозбудоване житло і побажали новоселам щасливого, мирного і заможного життя у нових квартирах.

 

Джерело: прес-служба Держмолодьжитла

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.