$65 мільйонів на відновлення доріг Луганщини: МБРР надасть Укравтодору кошти. Що саме відремонтують

МБРР надасть Укравтодору $65 мільйонів на відновлення доріг Луганщини

$65 мільйонів на
відновлення доріг від МБРР

Міжнародний банк реконструкції та розвитку (МБРР) надасть Державному агентству автомобільних доріг України (Укравтодору) 65 млн доларів на дорожні проєкти в Луганській області.

Про це повідомляє пресслужба Укравтодору.

Ремонт дорог: на 2022 км автодорог завершены работы по укладке верхнего слоя покрытия — «Укравтодор»

Зазначається, що в рамках нового проєкту «Східна Україна: возз’єднання, відновлення та відродження» (ЗВ) МБРР надасть позику у розмірі 100 мільйонів доларів США до 2025 року на відновлення Сходу України. Згідно з проєктом, 100 мільйонів розподілять на Укравтодор — 65 млн, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України – 35 млн. Угоду про позику буде підписано до кінця 2020 року.

Экспериментальная технология ремонта дорог: Укравтодор анонсировал капремонт трассы под Кривым Рогом

Залучені кошти у рамках компоненту Укравтодор планує використати на виконання робіт на автомобільних доріг загального користування державного значення у Луганській області, загальною протяжністю 183 км. А саме:

  • Н-26 Чугуїв – Мілове;
  • Р-66 КПП «Демино-Олександрівка» – Сватове – Лисичанськ – Луганськ;
  • Т-13-02 КПП «Танюшівка» – Старобільськ – Бахмут.

«В рамках Програми Президента “Велике будівництво” в Донецькій та Луганській області в 2020 році ми відновлюємо майже 500 км державних доріг. Це і є втілення політики “єднати країну справами, а не словами”. Досягнення домовленостей з міжнародними партнерами щодо оновлення ще 183 км допоможе нам оновити дорожню мережу регіону», – зазначив голова Укравтодору Олександр Кубраков.

В агентстві також планують для реалізації проєкту залучити додаткове фінансування від Європейського інвестиційного банку. Після проведення перемовин та підписання угоди з ЄІБ на дорожні проєкти Сходу України буде додатково залучено ще 100 млн євро кредитних коштів.

В Україні на сьогодні найвища ціна на електроенергію — експерт

Цікаво про ремонт: «Снєжка-Україна» запустила виробництво нової ґрунтівки глибокого проникнення

Источник:
ukrinform

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.