Адаптивний карантин продовжено до 1 листопада

На територіях регіонів із «зеленим» рівнем захворюваності посилять обмежувальні заходи

Карантин продовжено о 1 листопада

Кабінет Міністрів України продовжив адаптивний карантин в Україні до 1 листопада.

Таке рішення було прийнято на засіданні Кабміну в середу, 26 серпня.

COVID-19: Украина на 17-м месте в мире по количеству новых заболевших коронавирусом

На території регіонів із «зеленим» рівнем захворюваності посилять обмежувальні заходи. Зокрема, діятиме заборона на проведення дискотек, роботу розважальних закладів, нічних клубів, діяльність закладів громадського харчування з організацією дозвілля.

«Також ми відпрацювали з Мінкультури заборону проведення концертів, крім тих, які проводять заклади культури та крім тих, для яких концертна діяльність протягом року є основним видом роботи», – зазначив Максим Степанов, міністр охорони здоров’я України.

Поряд з цим органам місцевого самоврядування надається доступ до додатка «Дій вдома» з метою контролю за особами, які підлягають самоізоляції чи обсервації та порушниками правил карантину.

Нагадаємо, що раніше Кабмін продовжив адаптивний карантин до 31 серпня 2020 року. За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, він показав ефективність у питаннях контролю рівня захворюваності в країні.

Новые карантинные зоны с 24 августа: как в этот раз разделили Украину и кто попал в красную зону (КАРТА, СПИСОК) 

Интересно про строительство: ранее мы писали о достоинствах и основныех технических характеристиках компактных мини-погрузчиков для коммунальных хозяйств

Источник:
gmk

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.