АНОНС: виставка-демонстрація важкої техніки «HD Технополігон», 9-10 вересня, Київ

У Києві відбудеться виставка-демонстрація важкої техніки «HD Технополігон»

Виставка-демонстрація
важкої техніки «HD Технополігон» 

Коли: 9–10 вересня
Де: ВК «КиївЕкспоПлаза» (с. Березівка, 37 км Житомирського шосе)
Відвідування виставки — безкоштовно за умови попередньої реєстраціі

9–10 вересня 2020 року на території виставкового комплексу «КиївЕкспоПлаза» (с. Березівка, 37 км Житомирського шосе) вперше відбудеться міжнародна виставка-демонстрація важкої техніки та обладнання «HD Технополігон» — https://technopolygon.com

У заході візьмуть участь українські представники провідних світових брендів будівельної, дорожньої та комунальної техніки, бетонні, асфальтові заводи, сервісні компанії з обслуговування дорожньої техніки, постачальники запчастин та аксесуарів.

Свою участь у «HD Технополігон» вже підтвердили: TAD Construction Group, «Алеанда», «Гідромаркет», Кредмашсервіс, «ПетроНік», Укргеопроєкт, «Ельворті». Партнерами виставки є знані світові бренди: FORX, JCB, Doosan та Hidromek.

Відвідувачі виставки — організації та компанії, зацікавлені у придбанні спеціалізованої техніки. Це представники НАДУ, Укравтодору, КБУ, ДерждорНДI, дорожньо-будівельні підрядники, девелопери, комунальні підприємства, органи місцевого самоврядування тощо.

Програма заходу включатиме експозицію новітніх зразків техніки, її демонстрацію та клієнтські тест-драйви. В рамках проєкту також відбудеться Форум за участю провідних професійних організацій, державних органів та лідерів галузі дорожнього будівництва.

У перший день Форуму слово матимуть представники Національної асоціації дорожників України, серед членів якої — «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ», «АВТОСТРАДА», «ДРОГ-БУД УКРАЇНА», «Автодор», «РОСТДОРСТРОЙ», «ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР», «АВТОМАГІСТРАЛЬ-ПІВДЕНЬ», «ШЛЯХОВЕ БУДІВНИЦТВО «АЛЬТКОМ», «ТРАНС ЛАЙН ГРУП», із темою: «Аналіз дорожньо-будівельного ринку. Перспективи». Також в рамках Форуму ДерждорНДІ проведе панельну сесію «Законодавчі й нормативні новації в дорожній галузі». Серед питань сесії: програма будівництва доріг на 2021–25 роки, національна програма відновлення мостів на 2020–25 роки та новітні технології в дорожньому будівництві.

Свою підтримку проєкту «HD Технополігон» висловили: Міністерство інфраструктури України, Укравтодор та Конфедерація будівельників України.

Інформацію опубліковано на правах реклами

Источник:
technopolygon

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.