Більше 30-ти будинків «Аркади» можуть залишитися без електрики, води та опалення

Пов’язані з банком «Аркада» 32 будинки в Києві можуть залишитися без електрики через борги. Борги обслуговуючих компаній накопичилися, коли банк визнали неплатоспроможним і їхні рахунки заблокували

32 будинки можуть відключити за борги.
Сплачені кошти «зависли» в «Аркаді»

27 будинків житлових комплексів «Патріотика», «Еврика» та ще 5 будинків, які обслуговує ТОВ «Аркада-Житлосервіс», через борги обслуговуючих компаній за електропостачання знаходяться під загрозою повного або часткового відключення. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

«Якщо ситуація не зміниться, поставку електроенергії протягом 90 днів здійснюватиме Постачальник Останньої Надії (ПОН), а вже після зазначеного терміну, за відсутності іншого постачальника, подача електроживлення припиниться», – сказано в повідомленні.

У КМДА нагадали, що 25 серпня правління Національного банку України прийняло рішення про віднесення АТ АКБ «Аркада» до категорії неплатоспроможних, у зв’язку з чим була введена тимчасова адміністрація.

«Усі рахунки будівельних компаній, пов’язаних з будівництвом ЖК «Патріотика» і ЖК «Еврика», заблоковані. Після чого ТОВ «Будеволюція» не сплатило авансовий платіж «YASNO» (ТОВ «Київські енергетичні послуги»), що призвело до розірвання договору про постачання електричної енергії з забудовником з 1 вересня 2020 року», – пояснили в КМДА.

Як змінились ціни на довгострокову оренду квартир в Києві, та чого чекати у найближчій перспективі

Список будинків, яким постачання електроенергії вже здійснює постачальник останньої надії (ППН):

— Верховина – № 25, вул. С. Русової, 7;

— Горинь – № 29, вул. С. Русової, 3-В;

— Світязь – № 30, вул. С. Русової, 5-Б;

— Дерибасівський – № 31, вул. С. Русової, 7-Г;

— Полонина – № 17, вул. Б. Гмирі, 16-А.

Українцям заднім числом нараховують незаконні газові борги за «температурні коефіцієнти»: що з ними робити

До КМДА також звернулися компанії «Аркада-Житлосервіс», «Промінь-С» і «Управсервісголосієво», які обслуговують будинки ЖК «Патріотика» і ЖК «Еврика», з інформацією, що їхні рахунки були також відкриті в банку «Аркада» і заблоковані з уведенням тимчасової адміністрації.

«Сумарно на рахунках обслуговуючих компаній заблоковано понад 3 млн грн, які раніше зібрали з мешканців за обслуговування будинків і прибудинкових територій. Ситуація ускладнюється тим, що частина квартир не має прямих договорів, і гроші, зібрані раніше за воду, опалення, електропостачання, також заблоковані в банку «Аркада», – наголошується в повідомленні.

Крім цього, на обслуговуванні ТОВ «Аркада-Житлосервіс» перебувають 5 будинків, які хоч і не будував банк «Аркада», але їх відключать від послуг: зокрема, на: вул. А. Аболмасова, 6 і 7; вул. Маршала Малиновського, 4-В; вул. Гарматній, 31-А; вул. Л. Курбаса, 7-Б.

«YASNO» надіслало попередження про розірвання договору з обслуговуючими компаніями в разі несплати за електроенергію також у вересні, що автоматично переведе постачання цих будинків у ПОН із квартирами, які не мають прямих договорів з «YASNO». Будинки, у яких усі квартири мають прямі договори, ризикують бути відключеними в місцях загального користування (МЗК), що призведе до відключення ліфтів, постачання опалення та води.

Обслуговуючі компанії накопичили борги за холодне водопостачання – 5,52 млн грн, за опалення – 3,41 млн грн.

«Все це ставить під загрозу електропостачання, водопостачання будинків і початок для них опалювального сезону», – підкреслили в КМДА. 

Субсидия по-новому: газ посчитают дешевле реальных цен, разницу придется доплачивать со своего кармана 

Интересно про строительство: ранее мы писали о гидроизоляционном материале Neoproof Polyurea который, используется, в основном, для плоских кровель с бетонным основанием и рубероидных крыш

Источник:
mind

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.