Більше 60 міст може лишитись без опалення. Опалювальний сезон під загрозою зриву — заява Нафтогазу

Через борги теплопостачальників опалювальний сезон опинився під загрозою

Опалювальний сезон
під загрозою зриву

У низці українських міст вчасний початок опалювального сезону опинився під загрозою через борги 98 теплопостачальників. Перелік боржників із більш ніж 60 міст у п’ятницю, 4 вересня опублікувала Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України», яка постачає газ підприємствам теплокомуненерго і ОСББ.

«Нафтогаз завчасно публікує перелік критичних боржників, щоб мешканці кожної області могли перевірити, чи входить місцеве підприємство до їх числа. Щоб убезпечити своїх клієнтів та успішно увійти в опалювальний сезон, виробники тепла мають виконати обов’язкові умови постачання газу», – повідомив «Нафтогаз» і оприлюднив умови, які мають виконати тепловики, аби опалювальний сезон не зірвався.

Украинцам могут отключать газ: что делать, если вам отказываются поставлять «голубое топливо»

Згідно з переліком, зрив опалювального сезону повністю або частково можливий, зокрема, у Старичах і Червонограді Львівської області, Івано-Франківську і Калуші Івано-Франківської області, Острозі Рівненської області, Хмельницькому, Вінниці, Дніпрі, Житомирі, Києві, Миколаєві (обласному центрі), Одесі, Полтаві, Харкові та інших. У деяких з цих міст борги за газ мають окремі теплопостачальники, а це означає, що у решти їхніх жителів проблем із вчасним початком опалювального сезону, викликаних боргами, не буде. Повний перелік міст і підприємств-боржників розміщений на сайті «Нафтогазу».

«Нафтогаз надзвичайно серйозно ставиться до захисту українців під час опалювального сезону та максимально йде на зустріч усім сторонам цього процесу. Компанія очікує від виробників тепла такого ж відповідального ставлення до своїх зобов’язань перед клієнтами та вимогами законодавства», — додали у компанії.

Опалювальний сезон в Україні зазвичай стартує 15 жовтня. Однак влада на місцях може достроково вмикати опалення за умови, що середньодобова температура повітря упродовж трьох діб поспіль становить 8°C або нижче. Крім того, лікарні, школи і дитячі садочки можуть попросити про дострокову подачу тепла.

Платіжка за теплоенергію зміниться: додадуть нові послуги. За що будемо платити?

Интересно про строительство: ранее мы писали о том, для чего нужен промышленный пылесос

Источник:
zaxid

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.