Будівництво в умовах карантину: які діють обмеження для галузі у різних карантинних зонах

Які діють обмеження для будівельної діяльності у різних карантинних зонах

Будівництво в умовах карантину:
які діють обмеження

Карантин в Україні, що встановлений з 16 березня 2020 року у зв’язку з запобіганням поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, було нещодавно модифіковано.

З прийняттям Кабінет Міністрів України Постанови з 1 серпня 2020 року про карантинні обмеження, що встановлюються на території України, визначаються відповідно до «зони», в яку потрапляє населений пункт чи вся адміністративно-територіальна одиниця. Такі зони поділяються на «зелену», «жовту», «помаранчеву» та «червону».

COVID-19: определены новые карантинные зоны, действующие с 21 сентября (СПИСОК)

Жодних обмежень, що прямо відносяться до роботи будівельних майданчиків Постановою та законами не встановлюється. Основними обмеженнями, що можуть відноситися до будівельних компаній є обмеження з транспортування пасажирів-співробітників.

Додатково, згідно вимог українського законодавства, місцеві ради та адміністрації можуть встановлювати більш жорсткі обмеження карантинного режиму.

Згідно положень українського законодавства перевірки щодо дотримання карантину можуть здійснювати правоохоронні органи та Держпродспоживслужба.

Відповідальність несуть посадові особи або відповідальні за суб’єкти господарської діяльності.

Налоговые долги со счетов предпринимателей будут списывать без решения суда. Что известно о законопроекте №4101

Загалом, власники, а також керівники та інші посадові особи підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності зобов’язані в межах своїх повноважень сприяти медичним працівникам у здійсненні заходів щодо захисту населення від інфекційних хвороб.

Таким чином, рекомендується забезпечувати всіх працівників (у тому числи тих, що працюють на буд. майданчику) засобами індивідуального захисту, серед яких:

— рукавички;

— маски/респіратори;

— захисні окуляри/щитки.

Бізнес перевірятимуть за новими правилами: що відомо про зміни в інспекційному законодавстві

Цікаво про будівництво: раніше ми публікували фотозвіт з реалізацію дахових вікон FAKRO в сучасному дизайн-проєкті квартири на Подолі 

Источник:
kbu

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.