Центральний офіс компанії FAKRO відвідав новопризначений директор міжнародної асоціації IFD

Пан Паскаль Чиваті, новопризначений директор Міжнародної асоціації покрівельників IFD відвідав у Польщі центральний офіс компанії FAKRO. Під час робочої зустрічі обговорили деталі подальшої співпраці

Фірма FAKRO, одна з лідерів з виробництва дахових вікон у світі, прийняла у своєму офісі новопризначеного директора Міжнародної асоціації покрівельників IFD. Пан Паскаль Чиваті відвідав у Польщі  компанію FAKRO першочергово.

До слова, IFD – Міжнародна федерація покрівельників. Її мета полягає у промуванні на міжнародному ринку фаху покрівельника, а ще у вдосконаленні і підвищенні навичок покрівельників у світі.

Під час робочої зустрічі обговорили деталі подальшої співпраці. Зокрема поговорили про умови проведення майбутніх тренінгів і як результат отримання сертифікатів IFD, що підтверджуватимуть проходження навчання. Головною темою стало обговорення організації подій, що зможуть популяризувати покрівельну галузь в цілому.

Зі сторони FAKRO зустріч очолювала пані Сабіна Суєв, вона ж виконує обов’язки голови IFD Chairwoman Marketing. В рамках цієї співпраці вона займається проєктом «Майбутній маркетинг для IFD».

«Новий директор — це нова точка зору та свіжий погляд на поточну діяльність Асоціації IFD. Ми мали можливість обговорити маркетингову діяльність, яка підтримує галузь та підвищує престиж покрівельної спільноти. Ми зосереджувались в основному на медіа-діяльності та просуванні розвитку галузі за допомогою інтернет-ресурсів та використання її як платформи для обміну знаннями», — розповіла пані Сабіна Суєв.

 

Інформацію опубліковано на правах реклами 

Джерело:
fakro

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.