Чернишов: «Велике будівництво» виходить на фінішну пряму. Статус готовності об’єктів: 87%

Міністр Олексій Чернишов: «Велике будівництво» виходить на фінішну пряму. Загальна готовність об’єктів програми складає 87%

Загальна готовність об’єктів 
«Великого будівництва» — 87%

За даними моніторингових груп Мінрегіону, які постійно відслідковують динаміку реалізації програми на місцях, станом на 21 жовтня середній відсоток будівельної готовності об’єктів по Україні складає 87%. Дитсадки які входять до «Великого будівництва» готові на 87%, школи на 92%, спортивна  інфраструктура на 83%, інші об’єкти готові на 86%.

Міністр підкреслив, що програма виходить на фінішну пряму та закликав пришвидшити темпи будівництва і завершити всі роботи вчасно.

«Всі проєкти «Великого будівництва», які заплановані до здачі у цьому році, мають бути завершені у заплановані строки, що і стане успішною реалізацією програми та дасть змогу розпочати її новий етап, який вже розробляється. У 2021 році новацією в програмі стане розвиток за напрямком Туристичні магніти України та проєкти, які будуть спрямовані на економічний розвиток регіонів», – наголосив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Рекордна сума на відновлення дорожньої інфраструктури: 155 млрд грн закладено на дороги на 2021 рік

Він також нагадав представникам обласних державних адміністрацій, що до 5 листопада 2020 року ОДА мають відібрати програми і проєкти регіонального розвитку, що можуть фінансуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році, а до 10 листопада 2020 року – надати Мінрегіону пропозиції з переліком програм і проєктів.

Остаточний перелік програм та проєктів, які будуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у рамках програми «Велике будівництво 2021», буде сформований до 1 грудня 2020 року.

Наследие ГАСИ: руководители градостроительных инспекций уволены Кабмином 

Цікаво про ремонти: раніше ми писали про нову ґрунтівку і поради з ефективного ґрунтування поверхонь

Источник:
minregion

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.