Чи можливе будівництво багатоквартирного будинку в межах присадибної ділянки?

Департаменті містобудування та архітектури КМДА розповіли про можливість будівництва в межах присадибної ділянки

Будівництво в межах
присадибної ділянки

Сьогодні зведення багатоквартирних будинків на присадибних ділянках не є законним. Такі види територій надаються у приватну власність безкоштовно і мають цільове призначення для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд. Згідно з Класифікацією видів цільового призначення земель саме за присадибною ділянкою закріплена її «житлова» функція.

Власники землі загалом можуть змінювати цільове призначення територій. Проте стосовно присадибних ділянок є деякі обмеження. Наприклад, за законом «Про регулювання містобудівної документації» зміна цільового призначення ділянки неможлива, якщо це не відповідає плану зонування території чи генеральному плану. Тому власник, який вирішує будувати багатоквартирні споруди, отримує відмову у зміні цільового призначення ділянки.

Відтепер з сайту містобудівного кадастру Києва можна отримати витяг у режимі онлайн

Натомість на присадибній ділянці дозволено споруджувати таунхауси або, іншими словами, зблоковані житлові будинки – невисокі одноквартирні житлові будинки з окремим виходом на присадибну ділянку. Крім того, в межах житлової забудови на присадибній ділянці допускається розміщення приміщень для індивідуальної трудової та підприємницької діяльності, як складової власного житла.

19 октября вступило в силу новое эпидемическое зонирование. «Красная» зона значительно расширена (СПИСОК)

Интересно о строительстве: ранее мы писали об особенностях лакокрасочных материалов украинского производства
Источник:
facebook

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.