Чи підвищать тарифи на холодну воду? Новий коментар від КМДА

Підвищення ціни та холодну воду та водовідведення під час карантину – неприпустиме – Петро Пантелеєв

Зміна цін на холодну воду
Реакція КМДА

Міська влада категорично проти підвищення тарифів на холодну воду та водовідведення для киян у складний період боротьби з пандемією. Сьогодні в усій країні фіксують зниження доходів родин та їх платоспроможність. Підвищувати ціни на необхідні для людей послуги неправильно і несправедливо. Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв під час відкритого обговорення пропозицій ПрАТ «АК «Київводоканал» щодо встановлення на 2021 рік тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Коммуналка подорожает на 1000 грн: почему будем платить больше?

За словами Петра Пантелеєва, безумовно, будь-якому підприємству необхідні кошти для якісної та стабільної роботи.

«Але, переконаний, що оптимізувавши роботу, підприємство здатне забезпечити в період карантину якісні послуги водопостачання та водовідведення без підняття цін на них. У першу чергу, усі виконавці послуг повинні орієнтуватися на інтереси й потреби своїх клієнтів та об’єктивно оцінювати ситуацію з рівнем платежів», – пояснив Петро Пантелеєв.

Подорожание холодной воды: будет или нет? НКРЭКУ дал комментарий

Нагадаємо, раніше «Київводоканал» опублікував заяву про наміри підвищити тарифи компанії на послуги водопостачання та водовідведення для киян ще на 19% – із січня 2021 року.

У відповідь на це повідомлення Київський міський голова Віталій Кличко заявив, що не дозволить підвищувати тарифи на холодну воду та водовідведення в період карантину.

«Ми розуміємо, що ціна на послуги формується з об’єктивних витрат. Зокрема, вартості електроенергії, зарплати персоналу та інших. Але ж ми повинні зважити і на платоспроможність людей, що значно знизилась через карантинні заходи», – підкреслив Віталій Кличко.

Коронавирус. как правительство будет сдерживать новые вспышки COVID-19. Премьер озвучил порядок действий
 

Источник:
kyivcity

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.