Чи підвищуватимуть тарифи на електроенергію? Герус зробив гучну заяву

Глава комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус повідомив чи буде підвищення тарифів 

Що чекає на тарифи?

Тарифи на електроенергію в Україні для населення в 2020 році підвищуватися не будуть.

Про це заявив глава комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус ввечері в четвер, 28 травня.

Він запевнив, що скасування пільгового тарифу для населення на перші 100 кВт-год/місяць також не буде. При цьому є ймовірність, що з часом ціна на електроенергію може зрости в зв’язку з інфляцією.

«Це питання дійсно обговорюється і в суспільстві, і в медіа, і серед деяких політиків та чиновників. Але у президента недавно була нарада з енергетики. Там було чітко заявлено, що найближчим часом, цього року, не буде підвищення тарифів на електроенергію для населення, і не буде скасування цієї пільгової категорії 100 кВт/год на місяць», – сказав Герус.

«Тому хочу заспокоїти всіх: ні в цьому кварталі, ні в наступному, ні до кінця року такого підвищення не планується. Все повинно бути стабільно. Не потрібно вірити різним політичним спекуляціям і маніпуляціям», – додав він.

Боржникам за комуналку будуть зламувати квартири? Яке рішення ухвалила Рада

Нагадаємо, зараз за перші 100 кВт-год/місяць платять по 90 копійок, а за кожен наступний 168 копійок.

Нагадаємо, в Україні платіжки на електроенергію розділять на дві складові: власне за «струм» і за транспортування (т.зв. абонплата), а тарифи для населення можуть підвищити вже в 2021-му.

Источник:
obozrevatel

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.