Ціна житла: скільки коштує квадратний метр в новобудовах, залежно від району столиці

Ціни на новобудови по районах Києва у липні

Ціна на новобудови у липні,
залежно від району

Якщо відстежувати ціни в окремих районах, то ми можемо спостерігати зростання, наприклад, в Голосіївському – 1080 дол. / кв.м (+10 дол. з червня), Подільському – 920 дол / кв.м (+20 дол. з червня), Шевченківському – 1250 дол. / кв.м (+40 дол. з червня), Святошинському – 800 дол. / кв.м (+40 дол. з червня). 

Как изменилась стоимость жилья в новостроях и на «вторичке», и что с ценами на аренду

Без змін залишилися ціни в Печерському районі – 1850 дол. / кв.м. Незначне зниження цін спостерігалося в інших районах Києва: від 50 до 10 дол.

 

Прогнози

Ріелтори ж, що працюють як на первинному, так і на вторинному ринку, відзначають зниження купівельної активності в зв’язку з нестабільністю економіки і в цілому купівельних настроїв. Сегмент покупців, які знаходяться у пошуку житла для себе, поки що відкладають покупку на невизначений час, формуючи тим самим відкладений попит. Сегмент інвестпокупок, який раніше становив не більше 20-25% в новобудовах столиці, також скоротився, хоча і не так відчутно.

Одним з факторів, який продовжує підтримувати ринок первинної нерухомості, крім зростаючого курсу долара, залишається зниження ставок по депозитах в банках, що робить інвестиції в нерухомість більш привабливими.

Також варто зазначити, що знижується кількість нових проектів та обсяги вводу в експлуатацію навіть вже готових будинків через недолуге реформування системи архітектурно-будівельної інспекції. До кінця року може сформуватися певний дефіцит кв.м, що допоможе утримувати забудовникам ціни на столичну нерухомість.

Ціна газу для населення: Нафтогаз пропонує зафіксувати ціна газу на рік. Хто може скористатися і скільки коштує? 


Источник:
3m2

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.