Ціна житла: як змінився цінник на квартири в передмісті столиці (ІНФОГРАФІКА)

Скільки коштували квартири у передмісті Києва у липні

Як змінились ціни на
квартири в передмісті

Середня цін квадратного метра в передмісті склала 15 000 грн / кв.м, що здавалося б вище попереднього місяця, але якщо ви прив’язані до долара, то бачимо невелике падіння з 560 $ до 550 $ / кв.м. Для більш ясної картини пропоную перейти саме на аналіз цін у валюті.

Найбільше в ціні поступилися проекти, розташовані в зоні 10-20 км від столиці — з 530 $ / кв.м до 510 $ / кв.м. При цьому ціни в безпосередній близькості від Києва залишилися без зміни: 580 і 560 $ / кв.м.

 

Якщо ж розглядати окремі райони передмістя, то варто зазначити, що зростання цін відбулося тільки в таких напрямках: Вишневе — з 610 $ / кв.м до 630 $ / кв.м, в Гатному — з 560 $ / кв.м до 610 $ /кв.м, у Вишгородському напрямку — з 540 $ / кв.м до 560 $ / кв.м. Три місяці поспіль потроху в ціні додає Бориспіль: з 490 $ / кв.м в травні і до 510 $ / кв.м в липні. Також стабільно зростає інтерес і ціна в Обухівському напрямку — з 450 $ / кв.м в травні до 480 $ / кв.м в липні. Без змін останні кілька місяців ціни на нові ЖК в Ворзелі: 320 $ / кв.м.

Скільки коштує житло в новобудовах: ціна квадратного метру залежно від району столиці

Також стабільно поводиться і нерухомість Білогородки: 430 $ / кв.м. За літо не змінилися ціни в Софіївській та Петропавлівській Борщагівці: 560 $ / кв. м і 620 $ / кв.м відповідно.

Ірпінь після незначного падіння ціни з 580 $ / кв.м в травні в червні-липні зафіксований на 560 $ / кв.м В інших же районах, таких як Гостомель, Буча, Білогородка, Святопетровское, Тарасівка, Бровари спостерігається деяке зниження в доларі.

У передмісті активно стартують нові проекти у всіх напрямах, але найбільша кількість в Житомирському і Одеському напрямку. У перспективі 2 років збільшення обсягів на більш ніж 1 000 000 кв.м тільки в цих напрямках.

Також в передмісті збільшилася пропозиція індивідуального житла: таунхауси і котеджі відкушують частину «пирога» передмістя. При чому за рахунок метражу більш підходящого для квартир і невеликих прибудинкових ділянок, ціна приватного будинку або частини будинку стартує від 80 000 $ / кв.м і стає більш привабливою для тих, хто шукає гідну альтернативу дорогому житлу столиці.

Борги за газ пропонують списати. Це допоможе зберегти 100 тисяч робочих місць 


Источник:
3m2

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.