Ціни на електроенергію зростуть на 20% щоб оплачувати найвищий у світі «зелений» тариф. Заплатить промисловість (ДОКУМЕНТ)

Кабмін хоче підвищити ціни на електроенергію для промисловості на 20% – документ

Ціни на електроенергію для промисловості
можуть зрости на 20%

Кабінет міністрів України планує підвищити тарифи на електроенергію для промислових споживачів на 25 коп. за кВт год, або на 20%, до 1,55 грн за кВт год, щоб оплачувати найвищий у світі тариф для «зеленої» генерації.

В Україні зелена енергія в 8 разів дорожча, ніж в США

Така пропозиція міститься в Меморандумі взаєморозуміння з інвесторами в поновлювані джерела енергії.

У Кабміні підвищення тарифу називають «приведенням цін на ринку до економічно обґрунтованих».

Водночас зараз ціни на електроенергію в Україні є найвищими в Європі. Так, найбільше металургійне підприємство України заявило, що металургійні заводи корпорації у Європі платять за електроенергію в 2-3 рази менше, ніж в Україні.

Коронавирус. как правительство будет сдерживать новые вспышки COVID-19. Премьер озвучил порядок действий

Українська трубно-колісна компанія зазначила, що тарифи на електроенергію для промислових споживачів в останні дні квітня виросли на рекордні 38%, що свідчить про дії уряду, спрямовані на користь приватного монополіста.

Нагадаємо, що запропонований Меморандум взаєморозуміння, окрім іншого, містить пропозицію скасувати пільгову ціну для населення за перші 100 кВт із 1 жовтня цього року. Це означає, що для пересічних споживачів на перші 100 кВт тариф становитиме не 90 копійок, як зараз, а 1,68 грн. Такі заходи також сприяють виплаті держави інвесторам тарифів «зеленої» енергетики.

Коммуналка подорожает на 1000 грн: почему будем платить больше?


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему «Короновирус и строителство — прогнозы и советы»
   

Источник:
obozrevatel

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.