Ціни на газ для населення у жовтні: хто скільки пропонує (ІНФОГРАФІКА)

Найменшу ціну на природний газ для населення у жовтні з-поміж українських газопостачальних компаній встановила державна «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», це 4,7 грн за 1м3 з ПДВ. Найвища вартість газу – 6,85 за 1м3 з ПДВ – у ТОВ «Одесагаз-Постачання»

Як змінились ціни на газ
для населення у жовтні

Після запровадження в Україні вільного ринку газу для побутових споживачів його вартість тепер змінюється щомісяця. Всі газопостачальні компанії, які працюють із домогосподарствами, мають оприлюднювати на своїх сайтах вартість газу для абонентів до початку місяця постачання.

Як свідчать дані профільного сайту, який зібрав пропозиції на ринку, найдешевша вартість газу у жовтні – у трьох операторів. Це «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» – 4,7 грн за 1м3, Paliv Energy – 4,8 за 1м3, ТОВ «Мегаватт Енерго» – 4,85 за 1м3 (усі ціни вказані з ПДВ).

Еще одна платежка на оплату коммуналки: украинцам планируют ввести новую обязательную к оплате услугу

Середні ціни на газ для населення у ДП «Газпостач» ТОВ «Тернопільміськгаз» (5,376 грн за 1м3), ТОВ «Тернопільоблгаз» (5,394 грн за 1м3), TAS Energy (5,49 грн за 1м3), ТОВ «Асканія Енерджі» (5,49 грн за 1м3), ТОВ «Газопостачсервіс» (5,7 грн за 1м3), ТОВ «Газовик» (5,75 грн за 1м3).

Низка регіональних газзбутів з однієї групи компаній, які постачають газ більшості українців, вперше від старту ринку встановила різні тарифи. У жовтні ціна газу в них коливатиметься від 6,6 грн до 6,8 грн за 1м3. Для порівняння: у вересні 1 м3 газу в цих газзбутів коштував 5,49 грн, а в серпні – 4,49 грн. Водночас «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» взагалі не підвищила ціну палива в жовтні, цього місяця у абонентів компанії діятиме вересневий тариф – 4,7 грн за 1м3.

Загалом ціни у постачальників газу для населення цього місяця коливаються від 4,7 грн до 6,8 грн за 1м3.

Нагадаємо, з 1 серпня в Україні відкрився ринок газу для населення. Українці тепер можуть легко змінювати постачальників газу, якщо чинний з якихось причин їх не влаштовує. Обмеження щодо ціни газу скасовані, а вартість природного газу змінюється щомісяця.

Придется платить за отопление других квартир – тепловики о индивидуальном отоплении

Интересно о спецтехнике: ранее мы писали о технические характеристики и преимуществах экскаваторов Hyundai 

Источник:
zaxid

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.