COVID-19: сьогодні вступає в силу поділ на 4 карантинні зони. Де і які діють обмеження (МАПА)

Київ потрапив до зеленої зони, де запровадять найм’якіші обмеження.

Україну поділили на
карантинні зони

З третього серпня в Україні буде запроваджено поділ на чотири карантинні зони відповідно до рівня поширення COVID-19: зелена, жовта, помаранчева і червона, повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

Київ потрапив до зеленої зони, де буде запроваджено найм’якіші обмеження. При цьому за добу в місті виявлено 101 новий випадок коронавірусу. За цим показником Київ поступається лише Львівській та Івано-Франківській областям.

COVID-19 в Украине: прогноз ухудшен. Ожидаем до 4000 смертей — Минздрав

Зелена зона. Маски і респіратори є обов’язковими у громадських місцях і транспорті. Пасажирів можна провозити лише за кількістю місць для сидіння. Кінотеатри можуть бути заповнені наполовину. Відвідувачі масових заходів мусять дотримуватися дистанції у півтора метри.

 

Помаранчева й жовта зони охоплюють регіони на захід від столиці. За даними Центру громадського здоров’я, зараз найбільша кількість активних хворих на 100 тисяч населення – у Львівській (281,5) Закарпатській (235,8) та Івано-Франківській (210,9) областях. Зокрема, до помаранчевої зони потрапили такі обласні центри, як Івано-Франківськ і Львів, а до жовтої – Вінниця, Житомир та Ужгород.

Жовта зона. До обмежень додається заборона на відвідування закладів соціального захисту, в яких перебувають літні люди.

Помаранчева зона. Заборонено роботу спортзалів, закладів культури, хостелів і туристичних баз (за виключенням готелів), розважальних закладів і ресторанів у нічний час, планові шпиталізації у лікарнях. Кількість відвідувачів масових заходів обмежено 100 особами.

Долги за газ: чиновники предлагают списать долги, но в итоге придется заплатить гораздо больше

До червоної зони з найжорсткішими обмеженнями потрапили три регіони – Луцьк, Тернопіль та Кіцманський район Чернівецької області.

Червона зона. Заборонено роботу громадського транспорту, відвідування освітніх закладів. Мусять зачинитися ТРЦ, кафе і ресторани.

Поділ на зони переглядатимуть щоп’ятниці, а нові обмеження набуватимуть чинності наступного за нею понеділка. Якщо протягом п’яти днів у тому чи іншому регіоні спостерігатимуть перевищення одного чи більше епідемічних показників, його відноситимуть до зони з жорсткішими обмеженнями.

Тим часом у Луцьку обурилися тим, що місто зарахували до червоної зони. Радник міського голови Ігор Поліщук заявив, що Луцька міська рада не прийматиме жодних рішень щодо зупинки транспорту або закриття будь-яких закладів. Він назвав рішення уряду «недолугим, невчасним і непрофесійним», а також зазначив, що в останній час в Луцьку нічого не змінилося зі статистикою захворюваності на COVID-19.

Платежка за газ: почему мы должны платить за доставку газа, даже если не пользуемся им? Комментарий экс министра ЖКХ 

Источник:
hmarochos

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.