Держенергоефективності очолив Костянтин Гура, що про нього відомо

Уряд призначив в.о. голови Держенергоефективності

Призначено в.о. голови
Держенергоефективності

Уряд призначив Костянтина Гуру першим заступником голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, а також поклав на нього тимчасове виконання обов’язків голови відомства.

Про це повідомляє пресслужби відомства, передає Build Portal.

«Відповідно до розпоряджень уряду від 25 червня цього року №742-р та №743-р призначено: Гуру Костянтина Юрійовича – першим заступником голови Держенергоефективності; Шафаренка Юрія Анатолійовича – заступником голови Держенергоефективності. Також згідно із розпорядженням уряду від 25 червня 2020 року №746-р на Костянтина Гуру тимчасово, до призначення в установленому порядку, покладено виконання обов’язків голови Держенергоефективності», — йдеться у повідомленні.

С 1 июля жилье при продаже оценивают по-новому: в чем риски новой системы и почему она не работает

Новопризначені керівники вже приступили до роботи.

Костянтин Гура отримав освіту в НТУУ КПІ ім. І. Сікорського та французькому університеті Ecole Polytechnique. Професійний шлях розпочав у 2011 році у відділі комерційних відносин ДП «Енергоринок». У 2012-2013 роках працював у компанії Saint-Gobain (Франція). Після цього працював в Україні у приватному секторі в сфері електроенергетики.

Київ буде «жорстко реагувати» на незаконні будівництва — Кличко

Із 2014 року Гура працював у Держенергоефективності над розширенням міжнародної співпраці та покращенням інвестиційної привабливості у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики.

Юрій Шафаренко здобув освіту у Київському національному торговельно-економічному університеті та отримав ступінь магістра за спеціальністю «економіка підприємства». Брав участь у міжнародній програмі OPEN WORLD (США), Навчально-тренувальній програмі для молодих управлінців уряду України від проєкту GIZ (Німеччина). Проходив курси підвищення кваліфікації у Київському міжгалузевому інституту підвищення кваліфікації, Академії управління МВС України та Національній академії державного управління при Президенті України.

Із 2007 року Шафаренко працював у державних органах: КРУ у Київській області, НКРЕКП. Із 2014 року у Держенергоефективності він очолював такі напрями роботи, як розвиток відновлюваної енергетики та стимулювання заміщення газу.

За газ придется платить больше из-за новой методики расчета и старого ГОСТа 

 и какие инструменты для этого понадобятся

Источник:
ukrinform

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.