До 300 грн на житло для постраждавших від пожежі на Харківщині та Луганщині

Людям обіцяють до 300 тисяч компенсації впродовж місяця

Постраждалим від пожеж
нададуть компенсації на житло

Зазначається, що в потерпілі від пожеж регіони вирушили віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, міністр оборони Андрій Таран, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та міністр соціальної політики Марина Лазебна.

«В уряді повідомили, що нині вживають заходів, які були напрацьовані та виправдали себе під час подолання вогню та ліквідації наслідків нещодавніх пожеж у Луганській області. Всім, хто втратив дім, так само буде виплачено до 300 тисяч гривень компенсації. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков поінформував, що гроші будуть перераховані людям впродовж місяця», — йдеться у повідомленні.

Президенту також повідомили, що як можлива причина займань розглядаються підпали.

Урядовці поінформували главу держави, що через пожежі без житла залишилися 33 особи.

20 миллионов грн. на компенсации за разрушенное жилье на Донбассе. Власти решили, как и кому будут платить

Як зазначила міністр соцполітики, всім, хто втратив житло, пропонували тимчасове розміщення, але більшість потерпілих вирішила оселитися в родичів.

«Ми повинні перебувати з людьми в постійному діалозі. Люди повинні розуміти, що їхні потреби чують і про них турбуються», – наголосив глава держави.

Як повідомлялося, на Харківщині 2 вересня поблизу села Гороб’ївка Дворічанського району виникла пожежа в лісовому масиві, яка знищила щонайменше 22 будинки. Відселено 33 жителів. Загальна площа, пройдена вогнем, становить 500 га, з них 100 га верхової пожежі.

Також на Харківщині 2 вересня спалахнула пожежа в лісовому масиві поблизу с. Клугино-Башкирівка Чугуївського району. За даними ДСНС, її локалізували того дня о 20 годині на площі близько 30 га. Жертв і потерпілих немає.

У Луганській області напередодні зафіксували 24 займання сухої трави на площі близько 1200 гектарів. З опіками різних ступенів тяжкості госпіталізовано двох осіб. Вогнем знищено 13 покинутих житлових будинків.

Гасіння пожеж на Луганщині ускладнюється детонуванням мін та інших вибухонебезпечних предметів.

Газ украинцам смогут отключать: что делать, если поставщик отказывается поставлять вам «голубое топливо»

Интересно про строительство: ранее мы писали о принципах работы и преимуществах индукционных электрических котлов

Фото: ДСНС 

Источник:
ukrinform

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.