Допомогти інвесторам «Укрбуду»: Кличко закликає скасувати сплату пайової участі на об’єкти «Укрбуду»

Віталій Кличко: «Київрада має ухвалити рішення, що в компетенції міста, аби допомогти інвесторам «Укрбуду» отримати житло»

Кличко пропонує допомогти
інвесторам «Укрбуду»

Київрада повинна ухвалити рішення, що в компетенції міста, аби допомогти інвесторам «Укрбуду» отримати своє житло. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив на початку засідання Київради.

«Ми вчора дискутували з главами фракцій і продовжимо шукати компроміс, аби допомогти інвесторам «Укрбуду». Як ви знаєте, там є три проблемних моменти. Вирішення двох із них залежить від Міноборони та уряду. А в одному, що в компетенції міста, можемо допомогти людям ми», – підкреслив Віталій Кличко.

Тарифи на газ: чому за липень заплатимо значно більше

Він зазначив, що, оскільки грошей на добудову об’єктів не вистачає, «Київміськбуд» звернувся до міської влади скасувати сплату пайової участі на об’єкти «Укрбуду». Це дозволить до кінця року, поки пайову скасують в Україні (із 1 січня 2021-го) завершити кілька будинків. І люди зможуть отримати своє житло.

«Я вважаю, що в цій ситуації це – правильне рішення. Бо люди не винні. І таке рішення залежить від нас з вами. Його проект ми винесемо на розгляд Київради 23 липня. До того керівництво «Київміськбуду» зустрінеться з керівниками фракцій, з депутатами, представниками інвесторів і надасть всі необхідні обґрунтування і пояснення», – повідомив Віталій Кличко.

Вибуху на Позняках: нове житло отримали ще 4 сім’ї

Також мер столиці надав протокольне доручення комісіям з екології та з містобудування у прискореному порядку розглянути проекти рішень щодо Протасового яру, та включити їх до порядку денного чергового пленарного засідання, що заплановане на 23 липня.

Слідкуйте як вирішуються питання із недобудовами «Укрбуду» в спецтемі Build Portal 


Источник:
kyivcity

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.