Дороги ремонтуватимуть безпілотники, вони зможуть самостійно виявляти дефекти та усувати їх

В Британії анонсували початок амбіційного проекту з розробки безпілотників для ремонту доріг

Безілотники для ремонту доріг

Ями на дорогах не тільки дратують і доставляють незручності, але й несуть потенційну небезпеку: вони можуть пошкодити автомобілі, спричинити аварії і вплинути на всіх учасників дорожнього руху. З огляду на те, що ремонт вибоїн і доріг в цілому, може бути тривалим, трудомістким і дорогим процесом, це область, в якій інновації та технології можуть зіграти значну роль в майбутні роки.

Нещодавно Ліверпульський університет оголосив про створення відділу, який займатиметься комерціалізацією досліджень, пов’язаних з дефектами доріг. Відділ, який отримав назву Robotiz3d Ltd, має на меті використовувати штучний інтелект і робототехніку для поліпшення того, як виявляються і потім усуваються тріщини і вибоїни на дорогах. Експерти прагнуть розробити свою автономну систему ремонту доріг- ARRES. Головним технічним директором Robotiz3d призначений Паоло Паолетті з інженерної школи університету Ліверпуля.

«Запропонована система зможе автономно виявляти і характеризувати дефекти дороги, такі як тріщини і вибоїни, оцінювати і прогнозувати серйозність таких дефектів і усувати тріщини, щоб вони не перетворювалися на вибоїни», – розповів він.

Доставка грузов под землей: в Гамбурге планируют строительство системы подземных транспортных тоннелей

Ще одне дослідження включає проєкт «самовідновлення міста». В ньому беруть участь Університет Лідса, Університетський коледж Лондона, Університет Саутгемптона і Університет Бірмінгема. Проєкт передбачає використання дронів для відстеження, а потім усунення тріщин на дорогах за допомогою 3D-принтерів для асфальту.

Обидва вищезгадані проекти цікаві тим, що пропонують те, що може стати «комплексним» рішенням, яке виявляє і потім усуває проблеми, пов’язані зі станом доріг, перш ніж вони стануть серйозними. Це може допомогти скоротити як експлуатаційні витрати, так і час, що витрачається на ремонт.

Резкое подорожание газа для населения. Прогноз на зиму: 6 тысяч гривен за дом и до сотни — за плиту 

Интересно о строительстве: ранее мы писали о сферах применения и преимущества тротуарных плит из бетона

Источник:
mind

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.