Доступні кредити 5-7-9%: майже мільярд рефінансовано за підсумками тижня

Заступник міністра економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства Дмитро Романович повідомив, про обсяги рефінансування в межах державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», за минулий тиждень

«Доступні кредити»:
підсумки тижня

За минулий тиждень в межах державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» банки рефінансували бізнесу 945 млн грн, про це написав заступник міністра економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства Дмитро Романович.

Загалом з 1 лютого 2020 року за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» бізнес отримав 3,4 млрд грн: 800 млн грн становили інвестиційні кредити та 2,6 млрд грн – рефінансування.

Серед регіонів лідерами за кількістю укладених договорів у межах програми є Харківська (12%), Сумська (8%) та Київська (7%) області. Серед галузей економіки – сільське господарство (58%); переробна промисловість (14%); торгівля (12%).

Оренда держмайна: зроблено ще один крок, який запустить величезний ринок

Нагадаємо, в Україні з 1 лютого 2020 року стартувала затверджена урядом програма «Доступні кредити 5-7-9%». Надання трьох можливих ставок – 5%, 7% або 9% – за кредитами залежить від розміру бізнесу позичальника та терміну його діяльності. Додатково ставка кредитування знижуватиметься на 0,5% річних за кожного найманого працівника, але не менше ніж до 5% річних.

У квітні Кабінет міністрів розширив державну програму «Доступні кредити 5-7-9%» на бізнес із річним доходом у 100 млн грн, тоді як раніше відповідна сума обмежувалася 50 млн грн. Також урядом була збільшена максимальна сума кредиту за програмою з 2 млн грн до 3 млн грн. 29 квітня Кабінет міністрів підтримав законодавчі зміни, що передбачають надання малому і середньому бізнесу, який зазнав фінансових втрат внаслідок пандемії COVID-19, доступу до фінансових ресурсів шляхом отримання кредитів з частковою державною гарантією.

COVID-19 в Украине: в Киеве один из самых высоких уровней суточной заболеваемости (ДАННЫЕ ПО РЕГИОНАМ) 

а 

Источник:
ukrinform

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.