«Galeco INSPIRATION 2020» — конкурс для студентів

Galeco розпочинає конкурс «Galeco INSPIRATION 2020» для студентів Вищих навчальних закладів. Він покликаний надихнути майбутніх архітекторів-студентів працювати з водостічними системами європейської якості, комплексно вирішувати питання водовідведення дощової води на всіх типах покрівлі

Galeco активно підтримує впровадження конкурсної практики в архітектурній діяльності України. Цьогоріч, за сприяння Національної спілки архітекторів України та медіа-пітримки Всеукраїнського ділового інформаційно-аналітичного журналу «Prof Build», компанія розпочинає конкурс «Galeco INSPIRATION 2020» для студентів Вищих навчальних закладів. Конкурс покликаний надихнути майбутніх архітекторів-студентів працювати з водостічними системами європейської якості, комплексно вирішувати питання водовідведення дощової води на всіх типах покрівлі.

«Для нас важливо сприяти розвитку майбутніх, успішних архітекторів, тому надихаючи студентів, ми закладаємо фундамент у будівельне майбутнє України» — генеральний директор компанії «Galeco» Кшиштоф Сіміньскі.

Для участі у конкурсі необхідно створити курсовий проект з використанням однієї з водостічних систем «Galeco». Це можуть бути: Galeco PVC, Galeco PVC², Galeco STAL, Galeco STAL², Galeco LUXOCYNK прихованої системи Galeco BEZOKAPOWY, для плоских покрівель Galeco FLAT ROOFS, декоративного софіту Galeco NOVA із запропонованих типів будинків.

У підсумку, найкращі проекти отримають нагороду – подорож на завод компанії Galeco у м.Баліце, Республіка Польща!

Умови Конкурсу розміщені на сайті компанії: https://galeco.com.ua/konkurs-dlya-studentiv-galeco-inspiration-2020/ 

 

Інформацію опубліковано на правах реклами

Источник:
galeco

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.