Івана Лукерю призначено заступником міністра в Мінрегіоні. Чим він опікуватиметься (ОНОВЛЕНО)

В Мінрегіоні кадрові зміни – призначено нового заступника Міністра розвитку громад і територій

Новий заступник в Мінрегіоні

13 жовтня приступив до виконання обов’язків заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря, який відповідатиме за координацію державної регіональної політики.  

«Нова регіональна політика потребує фахівців із новими знаннями та вміннями. Іван Лукеря – експерт у місцевому самоврядуванні та регіональному розвитку. Тому його залучення до команди Мінрегіону якісно підсилить системну роботу міністерства з регіонами, сприятиме подальшому розвитку регіональної політики та впровадженню нових ефективних проєктів та ініціатив», – зазначив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

До цього Іван Лукеря займав посади радника Прем’єр-міністра України та Міністра розвитку громад та територій України з питань децентралізації та регіонального розвитку.

Ще раніше працював експертом та проєктним менеджером в Українському незалежному центрі політичних досліджень, консультантом та тренером у Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи, експертом у Швейцарсько-українському проєкті «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO), консультантому в Міжнародному республіканському інституті. Понад п’ять років координував роботу групи з питань реформи місцевого самоврядування у громадській спілці  «Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ» та понад два роки працював координатором у Центральному офісі реформ при Мінрегіоні.

Как изменились цены на жилье в Европе за последние 10 лет (ИНФОГРАФИКА)

Интересно о строительстве: ранее мы писали об особенностях лаков, красок, грунтов и мастик украинского производства

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.