Кадрові зміни у структурі органів галузі містобудування, позиція Мінрегіону

Позиція Мінрегіону щодо відсторонення Юрія Васильченка з посади голови Державної інспекції містобудування та Олексія Башкірова з посади голови Державної сервісної служби містобудування України, а також щодо втрату сили розпорядження про тимчасове виконання обов’язків голови Державної архітектурно-будівельної інспекції Богданом Федоренком

Кадрові зміни ДАБІ,
позиція Мінрегіону

22 жовтня на позачерговому засіданні Уряду було ухвалено низку кадрових рішень, в тому числі у структурі органів галузі містобудування.

Прийнято рішення про відсторонення Юрія Васильченка з посади голови Державної інспекції містобудування та Олексія Башкірова з посади голови Державної сервісної служби містобудування України. Також Уряд визнав таким, що втратило чинність, розпорядження про тимчасове виконання обов’язків голови Державної архітектурно-будівельної інспекції Богданом Федоренком.

Наследие ГАСИ: руководители градостроительных инспекций уволены Кабмином

Офіційна позиція Міністерства розвитку громад та територій полягає в тому, що ці установи давно потребують кадрового очищення та залучення виключно професійних і чесних фахівців.

У Мінрегіоні вважають, що галузь має прийти до того, щоб роль чиновника у будівельних відносинах в Україні взагалі була зведена до нуля, що призведе до унеможливлення подальшої корупції. Мають бути здійснені системні та реформаторські кроки для відновлення довіри до галузі та зазначених установ, у тому числі за рахунок цифровізації, створення системи єдиного містобудівного кадастру, налагодження контролю на всіх рівнях роботи системи, отримання технічних умов, захисту інвесторів і необхідності реєстрації права власності.

Як неодноразово зазначав Міністр Олексій Чернишов, реформа має відбутися «з однією метою: зробити сферу містобудування прозорою та залишити в минулому історичну корупційну складову в будівництві. Адже будівельна галузь продовжує страждати, що є неприпустимим в умовах сьогодення. Саме будівництво здатне допомогти нам спільно подолати кризу, підняти економіку, забезпечити громадян робочими місцями, нарешті – поліпшити інфраструктуру в масштабах всієї країни”.

COVID-19. 26 жовтня вступили в силу нові карантинні зони: «червоних» побільшало. Як визначали і що заборонено 

Цікаво про ремонти: раніше ми писали про нову ґрунтівку і поради з ефективного ґрунтування поверхонь

Источник:
minregion

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.