Каштани все ж краще. Замість туї на Хрещатик повернуть каштани — заява Київзеленбуду

У КО «Київзеленбуд» запевнили, що після реконструкції головної вулиці столиці — Хрещатика там будуть висаджені каштани.

Каштани повернуть
на Хрещатик

У КО «Київзеленбуд» запевнили, що після реконструкції головної вулиці столиці — Хрещатика там будуть висаджені каштани, про це під час експертного обговорення «Urban law: юридичні проблеми життя міста і містян», в якому беруть участь представники КМДА та юристи-практики, заявив перший заступник генерального директора Київзеленбуду Вадим Мотуз.

«Каштани, бо як ви знаєте Київ — місто каштанів, дуже гарно себе почувають у паркових зонах, але їм зараз важко у центральній частині. Тому що велика загазованість, засоленість грунтів, антропогенний вплив приносить негативні наслідки для зеленої зони. Але ми будемо приймати відповідні рішення. Ми на наступний рік із Київавтодором, який є замовником великої реконструкції центральних частини міста, а саме вулиці Хрещатик, знайдемо спільну мову щодо правильного озеленення Хрещатику, щоб задовольнити бажання киян, які ще пригадують центральну частину з каштанами. Я думаю, це не проблема, це треба великий комплексний обсяг робіт, ми вже зараз його проводимо», — розповів він.

День строителя-2020: особенности, обычаи и традиции

Мотуз зазначив, що велика перевага туй, які тимчасово висадили на Хрещатику, в тому, що вони легко переносять пересадку.

«Туї можна легко пересаджувати хоч кожного року, і проблем з ними не буде. Звісно, що листяні дерева таких дій не витримають. Тому питання висадити зараз якісь гарні листяні дерева на центральній частині, на Хрещатику, а потім їх пересаджувати, і вони загинуть, і списати на цьому бюджетні кошти — це буде нераціонально і неправильно», — зазначив він.

Водночас, заступник керівника Київзеленбуду наголосив, що міська влада за останні 4 роки широко почала популяризувати створення нових зелених зон.

«Наші парки та сквери за останніх чотири роки стали навіть краще, ніж європейського зразка, і нам уже є чим пишатися», — додав він.

Рынок газа для населения: как работает и что будет с ценой. 4 новых правила, которые важно знать

, наполненные бесконтактными технологиями для безопасной работы в условиях карантина  

Источник:
ukrinform

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.