Компенсація за зруйноване на Донбасі житло: що відомо

Разумков прокоментував, коли можуть виділити компенсацію за зруйноване на Донбасі житло

Що відомо про компенсації
за зруйноване на Донбасі житло

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков сподівається, що питання компенсації за зруйноване на Донбасі під час бойових дій житло буде враховане у Держбюджеті-2021.

Компенсации за жилье: ветеранам войны и семьям героев Небесной сотни выдадут компенсации

Разумков зазначив, що наразі цим питанням опікуються і Кабінет міністрів, і профільні комітети Верховної Ради, і військово-цивільні адміністрації.

Але він визначив декілька проблем, пов’язаних з цим питанням.

«Перша проблема пов’язана з COVID-19, з тими обмеженнями, які ми можемо спостерігати у державному бюджеті України. Ви знаєте, що було достатньо серйозне зменшення по всіх галузях, щоб сформувати так званий антиковідівський фонд… І друге питання пов’язано з тим, щоб зберігалася тиша на фронті… Я сподіваюся, що завдяки припиненню вогню, що є сьогодні, ми зможемо реалізувати і цей напрямок роботи».

Водночас спікер ВР підкреслив, що йдеться про довгостроковий й системний процес. Важко вирішити однією постановою той обсяг питань, який сьогодні є і на лінії зіткнення, і на територіях, які знаходяться недалеко від лінії зіткнення.

«Ми готові до цього долучатися. Депутати цим займаються, готові підтримувати, допомагати в цих питаннях. Юридичну базу створити не така велика проблема, як ї наповнити. Вирити канал – це одне, а так, щоби в ньому з’явилася вода… Сьогодні бюджет – це та вода, яка дасть змогу живити ці території. Я сподіваюсь, що при підготовці бюджету на 2021 рік це буде запропоновано і враховано Кабінетом міністрів України, а ми як Верховна Рада готові в цьому допомагати», — пояснив Разумков.

Попит на ремонтні роботи зріс, а на матеріали знизився: чим цікавились українці в червні (ІНФОГРАФІКА)

В ОДА нагадали, що загалом на Донеччині від бойових дій постраждало 13 288 будинків, з яких 12 155 — приватних, 1056 — комунальної власності, 53 — ОСББ і 24 — житлово-будівельні кооперативи.

Спільними зусиллями області, місцевих громад, ДСНС та міжнародних організацій на сьогодні відновлено 7750 будинків, у тому числі приватних — 6901.

Впродовж 2020 року силами Донецької ОДА та ДСНС планується відновити 1000 пошкоджених будинків.

Недобудови до Євро-2012 дофінансують?

 в интерьере 

Источник:
ukrinform

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.