Куди йдуть кошти «Великого будівництва»: дороги регіонального значення. Що ремонтують і скільки це коштує (ІНФОГРАФІКА)

Які дороги регіонального значення зараз ремонтують, на якій стадії роботи і скільки вони коштують

Ремонт доріг регіонального значення

Які дороги регіонального значення ремонтують, будують та приводять до ладу в країні та скільки на це треба витратити коштів.

Цена дорог: завышенные в сметах суммы на материалы — следствие «постсоветских» правил. Комментарий главы Укравтодора

Для проведення ремонту, реконструкції, будівництва доріг, мостів та шляхопроводів регіонального значення в Україні передбачено 11 млрд 283 млн 460 тис. грн. Загальна протяжність ділянок доріг, які ремонтувалися становить 1 тис. 572 км.

Найбільше грошей передбачено на ремонт трьох регіональних трас. Вже ремонтується траса Р-24 Татарів-Косів-Коломия-Борщів-Кам’янець-Подільський, яка потребує поточного та середнього ремонту майже 535 км дороги. На ці роботи передбачено 1 млрд 392 млн грн.

Дороги в Чернобыльской зоне восстановят. Александр Кубраков объяснил, зачем ремонтировать дороги в зоне отчуждения

Ремонт траси Р-60 Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин, на який закладено 1 млрд 127 млн грн, передбачає будівництво та реконструкція мосту (90,8 млн) та поточний ремонт 33 км дороги.

Не велике будівництво, а поточний ремонт роблять на регіональній трасі Р-67 Чернігів-Ніжин-Прилуки-Пирятин. На 75 км дороги піде 1 млрд 93 млн грн бюджетного фінансування.

Траса Р-15 Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква також ремонтується поточно, а не капітально. Залишилось зробити 61,5 км на які передбачено 913,66 млн грн.

Поточний середній ремонт робиться на трасі Р-10 Черкаси-Чигирин-Кременчук, де загальна вартість 68 км доріг «потягне» на 791,4 млн грн. 

Covid-19: карантин продлен до конца года. Кабмин усилил ряд ограничений

Интересно о строительстве: ранее мы писали об особенностях лакокрасочных материалов украинского производства 

Источник:
jkg-portal

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.