Квартири на шпилі: на колишню найвищу споруду світу можуть «навішати» дерев’яні будинки (ФОТО)

Телевізійна вежа Торонто може стати стержнем для дерев’яних будиночків

Квартира на найвищій
вежі Канади

Колись найвища автономна споруда світу CN Tower – телевізійна вежа Торонто може стати стержнем, на який буквально «навішають» дерев’яні квартири. Сьогодні будівля є туристичним центром та найвідомішою спорудою Торонто. Втім, архітектори запропонували проєкт, який переосмислює призначення CN Tower.

Строительным материалом для колонизаторов Марса могут стать креветки (ФОТО, ИНФОГРАФИКА)

Телекомунікаційна вежа в Торонто довгий час буда найвищою спорудою світу, але у 2007 році поступилась Бурдж Халіфі.

Сьогодні споруда у формі гострого шпилю є відомим туристичним символом Торонто та Канади, а оглядовий майданчик щорічно відвідують понад 2 мільйони туристів.

Експериментальне житло з лісом на балконі: людей витіснили комарі (ФОТО)

Вежа має висоту 553,3 метра та навіть вміщує ресторан всередині. Втім, команда дизайнерів придумала нове призначення для вежі. Представники студії пропонують облаштувати тут невеликі квартири, з яких відкриватиметься прекрасний краєвид на канадський мегаполіс.

Архітектори пропонують створити квартири з ламінованої деревини, як буквально «чіплятимуться» до зовнішнього фасаду вежі.

Будинок стоятиме на опорах, які будуть прикріплені до фасаду CN, а дістатись всередину можна буде за допомогою ліфта та сходів.

За словами розробників, будівництво триватиме швидко, а будівлі не впливатимуть на туристичний потенціал вежі. Втім, проєкт поки проходить процедуру обговорення.

Тариф на передачу електроенергії хочуть підвищити до 640,48 грн за МВт-год

Цікаво про будівництво: раніше ми публікували фотозвіт з реалізацію дахових вікон FAKRO в сучасному дизайн-проєкті квартири на Подолі 

Фото: Unsplash, Inhabitat

Источник:
house

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.