Метро можуть повторно закрити: Ляшко назвав умову

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко наголосив, що метро можуть закрити повторно

Метро можуть знов закрити

За підсумками перших днів відновлення роботи громадського транспорту в Україні, зокрема метрополітену, перевізникам слід проаналізувати порушення санітарного режиму і вжити заходів.

Порушення протиепідемічних заходів позначаться на статистиці захворюваності на коронавірус, що може послужити підставою для запровадження нових обмежень на роботу транспорту. Про це розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

«Зараз я не можу сказати, що відбувається в метрополітені, але, якщо там є порушення протиепідемічних заходів, то я думаю, що досить швидко ми це відчуємо на статистиці, яка не дає нам брехати і лукавити», – наголосив він.

Метро с 25 мая: с масками, но без скрининга температуры. По каким правилам подземка возобновит работу (ИНФОГРАФИКА, ФОТО)

Головний санлікар порівняв дотримання карантинних вимог у містах Європи, де метрополітен та інші види громадського транспорту не припиняли роботу, з Україною.

«Коли мені говорять, що в Європі не закривали громадський транспорт, метрополітен, я завжди пропоную своїм опонентам показати фотографії, як заповнюється той або інший транспортний засіб, який перевозить людей в тому чи іншому європейському місті. Питання до всіх українців: якщо прописані ці норми, якщо прописано, що потрібно заходити в транспорт у медичній масці, якщо прописано, що треба дотримуватися дистанції, то цих норм треба дотримуватися», – заявив Ляшко.

Повышение коммуналки: почему платежка вырастет на тысячу грн?

У цьому контексті він прокоментував численні факти неправильного носіння медичної маски, коли вона не закриває ніс. Побачивши таких пасажирів, він порекомендував, дотримуючись санітарної дистанції в 2 метри, «роз’яснити людині, що, надягаючи маску на рот і ніс, вона захищає оточуючих».

«А завтра на брифінгу я постараюся ще раз зробити оголошення і показати, як правильно надягати маску», – пообіцяв чиновник.

Він повідомив про те, що на зустрічі з представниками Міністерства інфраструктури та перевізників ті гарантували забезпечення всіх санітарних вимог.

«Пройшов перший день, перевізникам потрібно оцінити все, що сталося, внести корективи і зробити все можливе, щоб запобігти поширенню коронавірусної хвороби. Щоб нам не довелося переглядати ті підходи, які вже введені, і не вводити додаткових обмежень», – заявив головний санлікар.

Маршрутки в условиях карантина: «будут конфликты»

Як ми писали раніше, 25 травня в трьох містах України було відновлено роботу метрополітенів. Були зафіксовані численні порушення санітарного режиму, зокрема, недотримання дистанції і неправильне носіння медичної маски.

Источник:
obozrevatel

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.