Мінрегіон запрошує долучитися до опрацювання законодавчих ініціатив у сфері містобудуванн

Офіційне повідомлення Міністерства розвитку громад та територій України та Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування щодо реформи у сфері містобудування

Мірегіон запрошує до опрацювання
законодавчих ініціатив

З метою прискорення реформування державного регулювання у сфері містобудування та опрацювання законопроєктів, зареєстрованих у Верховній Раді України, Міністр розвитку громад та територій України та Голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування звертаються до професійної спільноти та учасників будівельної галузі з пропозицією долучитися до опрацювання відповідних законодавчих ініціатив.

Криза містобудування і розробка містобудівного кодексу: коли проблеми галузі буде вирішено?

Зокрема, проєкту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування державного регулювання у сфері містобудування» (реєстр. №3875) та проєкту Закону «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за правопорушення у сфері містобудування» (реєстр. №3876).

Пропозиції та зауваження до законопроєктів № 3875, 3876 для подальшого опрацювання та узагальнення просимо надати у термін до 2 листопада 2020 року включно на e-mail: bahniuk@rada.gov.ua, телефон для довідок: (044) 255 23 29.

З текстами законопроєктів можна ознайомитися на сайті Верховної Ради України за посиланнями:

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=69518

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=69519

Ринок нерухомості: до 1 вересня 2021 року необхідно розробити прозорі правила роботи, інакше ринок чекає хаос — експерт 

Интересно о ремонте: ранее мы писали, о функциональной значимости и преимуществах настенных светильников

Источник:
minregion

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.