На чому не варто економити, купуючи житло

Нюанси, які слід врахувати, при купівлі житла

Купівля житла: корисні нюанси

Балкони, комори та паркомісця — це ті корисні площі, про які покупець замислювався й до пандемії. Однак саме завдяки коронавірусу зумів переглянути своє ставлення до «зайвих» витрат, купуючи житло.

До балконів тепер підвищена увага. Там повинно бути доволі просторо, щоб у разі чого обладнати додаткову функціональну зону. Зазвичай це або обідня зона з виносом стін чи без нього, або додаткове робоче місце.

Усі речі можна і потрібно винести до келера, він же комора. Раніше це була прерогатива бізнес-класу, бо покупець у комфорті не був готовий до додаткових витрат.

Оренду та продаж житла дозволять лише через рієлтора: чому українцям нав’язують платні послуги посередників?

Зараз же все більше комплексів у сегменті комфорт+ передбачають у цоколі подібні приміщення. Їхня квадратура зазвичай від 2 кв. м до 8-10 кв. м. Найбільш ходові варіанти — 4-6 кв. м.

Паркувальні місця — це питання болюче і складне, але власники автомобілів розуміють цінність закритого охоронюваного паркінгу з контролем доступу та відеоспостереженням. Це збереження машини від механічних пошкоджень, зломів, крадіжки та впливу погодних умов.

Ситуація, що склалася навколо «Укрбуду» та Банку «Аркада», коли десятки тисяч інвесторів залишилися без діла, штовхає покупців житла в новобудовах не скупитися на незалежний аудит і послуги юриста. Це не може не радувати.

Цены на жилье поднимуться из-за ситуации с «Аркадой»

Раджу знайти фахівця, якому довіряєте. Він повинен бути компетентним і перевірити дозвільну документацію на землю, наявність дозволу на будівельні роботи, цільове призначення ділянки та інше.

До того ж він може подивитися, що із судовими позовами, кримінальними справами та проблемами в юридичній площині.

Якщо коштів на купівлю житла ледь вистачає, раджу розглянути варіант ремонту від забудовника. Спочатку його буде досить, щоб накопичити на оздоблення своєї мрії в майбутньому.

Важливо оцінити якість оздоблювальних матеріалів, виробників, переконатися, що забудовник бере на себе гарантії щодо зробленого ремонту. Не приймайте квартиру, якщо щось вас не влаштовує.

Ну і, зрозуміло, не варто скупитися на сам комплекс. Вибирайте у співвідношенні ціна/якість і пам’ятайте, що від локації, концепції, формату та реалізації залежить найголовніше — середовище, в якому ви збираєтеся жити.

COVID-19: В Киеве могут повторно закрыть метро и запретить работу наземного транспорта. Заявление Кличко 

Цікаво про будівництво: дізнайтесь 7 цікавих фактів про АГРОМАТ, його засновників і співробітників

Источник:
thepage

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.