На Подільському мосту вже монтують шумозахисні бар’єри та освітлення: нові фото від мера

Кличко навідався на будівництво Подільського мосту і розповів про хід робіт

Будівництво Подільського мосту

Будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу не зупиняється нi на день. Вже встановлюють ванти, монтують шумозахисні бар’єри та встановлюють стовпи освітлення. Влада налаштована в кінці цього року відкрити автомобільне сполучення мостовим переходом та розпочати будівництво нової гілки метро – на Троєщину.

Хід робіт перевірив мер Києва Віталій Кличко та опублікував кілька фото.

«Перевіряю, як тривають роботи на Подільсько-Воскресенському мостовому переході. Будівництво не зупиняється на різних його ділянках”, – зазначив мер.

За його словами, наразі тривають підготовчі роботи з монтажу залізобетонних конструкцій для заїзду на міст з вулиці Верхній Вал. Також влаштовують гідроізоляцію та асфальтобетонне покриття мосту.

На Подільсько-Воскресенському мосту монтують дефектні ванти (ФОТО)

Крім того, монтують шумозахисні бар’єри на ділянці Труханів острів та Русанівські сади. Встановлюють основи під бар’єрні і перильні огорожі та стовпи освітлення мосту. Встановлюють ванти.

 

Як повідомлялося раніше, вирішення конфлікту з мешканцями Русанівських садів триває. Вилученню підлягає загалом 251 земельна ділянка. Це ті, що проходять вздовж траси будівництва Подільсько-Воскресенського мосту. Загалом вже за 222 ділянки мешканці отримали квартири, інші земельні ділянки або грошову компенсацію.

Ужесточить наказание за нарушение карантина: в КГГА прокомментировали инициативу


Источник:
bigkyiv

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.