Найдовший у світі підводний автомобільний тунель: 18 кілометрів пролягатиме під дном Балтійського моря (ФОТО, ВІДЕО)

Між Данією та Німеччиною побудують інноваційний підводний тунель

Тунель з’єднає 
Данію та Німеччину

Між Данією та Німеччиною прокладуть найдовший у світі підземний автомобільний та залізничний тунель. Нещодавно низка компаній, які реалізовуватимуть проєкт отримали зелене світло на реалізацію задуму. Більше про інноваційний проєкт – читайте в матеріалі.

Після закінчення будівництва подолати 18 кілометрів під водою можна буде за 10 хвилин на авто, та всього за 7 хвилин на потягу.

Солнечные крыши над автобанами смогут покрыть 9% потребностей Германии в электроэнергии

Загалом до проєкту залучили 10 різних архітектурних та інженерних фірм. Тунель покликаний з’єднати данський регіон Лолланд-Фальстер з німецьким Шлезвіг-Гольштейном, які розділяє Балтійське море.
 

Цей один з найбільших інфраструктурних об’єктів у всій Європі за останній час покликаний розвивати пасажиропотік та торгівлю між двома країнами.

Дивіться відеопрезентацію проєкту будівництва тунелю:

Проєкт буде електрифікованою двоколійною залізницею та чотирисмуговою автомагістраллю, а обійдеться країнам у 7 мільярдів євро. Тунель відливатимуть по частинах на суші, а вже під водою скріплять їх докупи.

Порожниста бетонна споруда залягатиме на морському дні на глибині 16 метрів. З данського боку будуватимуть тунель з 1 січня 2021 року, а ще через півтора року – зі сторони Німеччини. Офіційне відкриття планується на середину 2029-го.

Відкрито найдовший у світі підвісний скляний міст: 526 метрів гартованого скла над ущелиною (ФОТО)

Интересно про строительство: ранее мы писали о гидроизоляционном материале Neoproof Polyurea который, используется, в основном, для плоских кровель с бетонным основанием и рубероидных крыш

Фото: Archdaily

Источник:
house

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.