Нова продукція від «Золотой мандарин» — сухі будівельні суміші

ТМ «Золотой мандарин» представив нову продукцію — сухі будівельні суміші

 Сухі будівельні суміші
ТМ «Золотой мандарин»

Клейова суміш еластична тиксотропна армована КС-01

http://surl.li/dzro — призначена для монтажу плит з натурального і штучного каменю, на поверхнях, що піддаються інтенсивним навантаженням і деформаціям (в тому числі цоколі, тераси, басейни, системи «тепла підлога», печі, каміни). Суміш має підвищену волого-і морозостійкість, високу фіксацію на вертикальних поверхнях, швидкий набір міцності і підвищену пластичність.

Фасовка клейової суміші КС-01:

Мішки по 25 кг.

Вартість — 300 грн./уп.

Клейова суміш еластична товстошарова (для великоформатних плит) КС-02

http://surl.li/dzrp — призначена для кріплення всіх видів плит і плитки на горизонтальні поверхні з великими перепадами рівня, без попереднього вирівнювання, а також кріплення плит на вертикальні поверхні, кріплення важких великоформатних плит (в тому числі для влаштування підлог з підігрівом, балконів, терас, сходів, експлуатуємих покрівель ). Має підвищену водо- і морозостійкість, швидкий набір міцності і підвищену пластичність, а також високу адгезію, еластичність, міцність, стійка до усадки. Для зовнішніх і внутрішніх робіт.

Фасовка клейової суміші КС-02:

Мішки по 25 кг.

Вартість — 320 грн/уп

Суміш для розшивки швів, кладки клінкерної, лицьової цегли і каменю ЗШ-03

http://surl.li/dzrs — використовується для заповнення та розшивання швів. Стійка до агресивного впливу атмосферного середовища, вологостійка, морозостійка, гідрофобна. Має високу адгезію, міцно тримається на бічних поверхнях цегли або каменю. Пластична, зручна в приготуванні і використанні. Представлена ​​в кольорах: сірий пісок, білий, бежевий і графіт.

Фасовка клейової суміші ЗШ-03:

Мішки по 25 кг.

Вартість — 420 грн/уп

 

Інформація опублікована на правах реклами

Джерело:
facebook

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.