Нові проєкти ЖК і таунхаусів у передмісті: де з’явиться і скільки їх буде

Де з’явилось найбільше нових проєктів ЖК та таунхаусів у передмісті

Нові проєкти житла у передмісті

В передмісті Києва в червні з’явилися відразу 14 нових проектів, серед яких також таунхауси і котеджні містечка. Найбільш забудовуються напрямки: в Одеському напрямку — Вишневе і Гатне, в Житомирському напрямку — Ірпінь і Буча.

Нові проекти з’являються і в Броварах/Борисполі. Давно не з’являлися нові проекти в Гостомелі та Обухові, і ось в червні вийшло 2 і 1 ЖК відповідно, що позитивно позначилося на зростанні цін в середньому по ринку.

Рынок жилья: динамика цен на дома в столице, в зависимости от районов (ИНФОГРАФИКА)

Здавалося б, вивід нових проектів і зростання цін на кв. м повинні говорити про активний розвиток передмістя, але при найближчому розгляді ми побачимо поступове насичення найбільш популярних напрямків.

За офіційними даними в 2019 році в області було видано 23 документа на трохи більше 750 000 кв. м будівництва, за перші 5 місяців 2020 року в області видали 28 документів на більш ніж 1,6 млн кв. м. За 2019 рік лідерами за площами будівництва були Ірпінь, Гостомель, Чабани, Софіївська Борщагівка, Вишгород і Петропавлівська Борщагівка, Вишневе і Буча. У 2020 році зі значним відривом лідирує Софіївська Борщагівка, де було видано дозвіл на будівництво 17 багатоквартирних будинків загальною площею в 1,1 млн кв. м. Потрібно пам’ятати, що обсяги будівництва не говорять про те, що все буде добудовано вчасно.

Ціна житла на вторинному ринку столиці та у передмісті: як змінились вартість квадратного метра (ІНФОГРАФІКА)

В області проблемних забудов не менш, ніж в столиці. А ось уповільнення зростання цін швидше за все відбудеться. Звертаємо увагу потенційних покупців також і на складності з трафіком і збільшенням часу на те, щоб дістатися до столиці. А також на той факт, що інфраструктура передмість все ще активно розвивається, і проблема нестачі місць у садочках та школах, а також навантаження на медустанови як і раніше є важливим фактором вибору.

По 300 тисяч на житло: постраждалим від пожеж на Луганщині нададуть допомогу 

Источник:
3m2

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.