Новий аеропорт у Закарпатті: Кабмін виділив 30 мільйонів на проєктні роботи

Кабмін виділив 30 мільйонів на проєктні роботи будівництва аеропорту на Закарпатті

Виділено кошти на проектування
аеропорту на Закарпатті 

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про виділення 30 млн грн для виконання проєктних робіт для будівництва сучасного аеропорту на Закарпатті, про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Перші кроки для нового аеропорту на Закарпатті зроблені. Кабінетом Міністрів ухвалене рішення, яке я, зрозуміло, підтримував, виділити у поточному році 30 мільйонів гривень для виконання передпроєктних та проєктних робіт для будівництва сучасного аеропорту на Закарпатті, який є вкрай важливим та очікуваним проєктом для всієї інфраструктури в регіоні», — зазначив Криклій.

Він додав, що будівництво нового аеропорту на Закарпатті передбачає залучення інвестицій до 4 млрд грн, термінал планують збудувати на кошти приватного інвестора, а злітно-посадкову смугу фінансуватиме держава.

Строительство Запорожского моста: до конца года откроют движение. Завершен монтаж балок эстакады через Старый Днепр (ФОТО)

Міністр пояснив, що наразі єдиний діючий аеропорт у регіоні – в Ужгороді, функціональні можливості летовища його обмежені у зв’язку зі складністю злету/посадки через територію Словаччини та неможливістю обслуговування літаків класу B737/A320. «Будівництво нового аеропорту на Закарпатті передбачає: довжину злітно-посадкової смуги не менше 2500 метрів; можливість приймати літаки класу А320 / В737; пасажиропотік 200 – 300 тис. на рік із можливим збільшенням до 500 – 600 тис.», — додав Криклій.

Новий аеропорт, за його словами, дасть можливість відкрити сполучення до Києва, Дніпра, Харкова, Одеси; Польщі, Угорщини, Чехії, Італії, Іспанії та чартерів до Туреччини та Єгипту.

Дорожный «троллебой»: уничтожено 90% тендерных «троллей», зарабатывавших на дорожном строительстве — Зеленский

Цікаво про будівельну техніку: раніше ми писали про переваги колісних екскаваторів CAT M315D2 і M317D2

Источник:
ukrinform

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.