Новинка від ТОВ «СЕЛЕНА УКРАЇНА» — професійна вогнестійка піна TYTAN PROFESSIONAL B1

ТОВ «СЕЛЕНА УКРАЇНА» запропонувала українському ринку нову вогнестійку піну — TYTAN PROFESSIONAL B1 FIRE STOP

У травні 2020 року ТОВ «СЕЛЕНА УКРАЇНА» запропонувала українському ринку нову вогнестійку піну — TYTAN PROFESSIONAL B1 FIRE STOP. Піна сертифікована в ДСНС України і на сьогодні відповідає найбільшому діапазону протипожежних випробувань в Україні, тобто цілком обґрунтовано може претендувати на статус протипожежної піни №1 в Україні.

« — Піна сертифікована в ДСНС України, згідно випробувань відповідає вимогам п. 6.20, Г2 додатка Г ДБН В.1.1-7:2016 «Пожежна безпека об’єктів будівництва. Загальні вимоги, ДСТУ Б В.1.1-4-98* «Будівельні конструкції. Методи випробувань на вогнестійкість. Загальні вимоги щодо вогнестійкості: EI 60, EI 90, EI 120, EI 150», — розповідає Олексій Федорчук, директор з маркетингу ТОВ «СЕЛЕНА УКРАЇНА»,

« — На сьогодні такої кількості протипожежних параметрів відповідає тільки TYTAN PROFESSIONAL B1. Щодо цінової політики – роздрібна ціна складатиме до 200 грн. Тобто, співвідношення ціна-якість – найкраще на українському ринку», — підкреслює Федорчук. 

Нова піна вже представлена в відомих українських DIY-мережах і в мережі дистрибуції по всій Україні.

Щодо властивостей, то це однокомпонентна поліуретанова піна , яка застигає під дією вологи, що є у повітрі. Піна виготовлена відповідно до стандарту ISO9001: 2015 та відповідає вимогам діючого санітарного законодавства України. Піна має чудову адгезію до будівельних матеріалів: цегли, бетону, штукатурки, дерева, металу, пінопласту, твердого ПВХ й пінополіуретану.

ЗАСТОСУВАННЯ

+зовнішня герметизація швів при монтажі віконних та дверних блоків

+для заповнення монтажних щілин  в протипожежних перешкодах і будівельних конструкціях,

+ заповнення різних тріщин, щілин, порожнини навколо водогінних труб

+ зовнішня герметизація стиків стелі, стін й підлоги

+ теплоізоляція та звукоізоляція

 

Довідка: ТОВ «СЕЛЕНА УКРАЇНА» — українське представництво Selena Group, Польща, великого світового холдингу з виробництва будівельної хімії: монтажних пін, герметиків, клеїв, систем гідроізоляції, утеплення, захисту будівельної деревини і т.д. Найвідоміші продукти в Україні — монтажні піни і піно-клеї, герметики, монтажні клеї і імпрегнати для деревини під брендом TYTAN PROFESSIONAL (www.tytan.ua).

Олексій Федорчук, директор по маркетингу alexey.fedorchuk@selena.com

Інформацію опубліковано на правах реклами

Источник:
tytan

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.