Облаштовано найбільшу у світі дахову ферму: на унікальному даху можна вирощувати до 20 тонн їжі на рік (ФОТО)

Величезна дахова ферма  здатна на рік вирощувати близько 20 тонн їжі

Найбільша у світі
дахова ферма

В університеті Таммасат, що в столиці Таїланду облаштували величезну дахову ферму, яка здатна на рік вирощувати близько 20 тонн їжі. Просто на даху будівлі у Бангкоку вирощують понад 40 їстівних видів сільськогосподарських культур, серед яких рис, різні коренеплоди, фруктові дерева та трави. Більше про найбільше у світі дахову ферму – читайте в матеріалі.

Загальна площа цієї ферми становить понад 2200 метрів квадратних.

За словами розробників, ферму створили у відповідь на швидку урбанізацію міста та зміни клімату, які призводять до зменшення врожайності.

Органічне сільське господарство у містах, відновлювані джерела енергії та прекрасне озеленення об’єднуються на даховій фермі університету Таммасат,
– розповідають розробники.

Солнечные крыши над автобанами смогут покрыть 9% потребностей Германии в электроэнергии

Цікаво, що ферма обладнана сонячними панелями, які виробляють до 500 тисяч Ватт на годину, та системою збору дощової води для зрошення грунту.

Каскадні тераси зроблені просто на даху, де є змога не лише організувати різні посівні площі, але також спроєктовані так, щоб поглинати, фільтрувати та уповільнювати стік дощової води в 20 разів ефективніше, ніж звичайні бетонні дахи. Зібрана вода збирається в чотирьох водоймах, здатних вмістити понад 11 мільйонів літрів води.

Найдовший у світі підводний автомобільний тунель: 18 кілометрів пролягатиме під дном Балтійського моря

За розрахунками розробників проєкту, на рік ферма здатна виростити близько 20 тонн органічної їжі. На даху облаштовані місця для лекцій та відпочинку студентів.

Їдальня в університетському містечку також збирає харчові відходи та використовує їх для компосту на міській фермі.

Українцям заднім числом нараховують незаконні газові борги за «температурні коефіцієнти»: що з ними робити

Интересно про строительство: ранее мы писали о гидроизоляционном материале Neoproof Polyurea который, используется, в основном, для плоских кровель с бетонным основанием и рубероидных крыш

Фото Inhabitat

Джерело:
house

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.