Об‘єкти «Великого будівництва» Київщини готові на 55%

На Київщині один з найвищих показників реалізації програми «Великого будівництва» в Україні

Готовність об’єктів — 55%

Готовність об‘єктів «Великого будівництва» на Київщині — 55%, що є одним з найвищих показників в Україні.

Про це заявив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін, передає Build Portal.

«Наразі ступінь будівельної готовності об’єктів «Великого будівництва» складає 55%. Загальноосвітні навчальні заклади готові на 55%, дошкільні навчальні заклади – на 66%, стадіони – на 45%. До кінця року всі об‘єкти плануємо завершити. Це один з найвищих показників в Україні», – зазначив очільник області.

250 миллионов на жилье: Кабмин выделил деньги для военных-переселенцев

Також він повідомив, що в рамках «Великого будівництва» планується реалізація 13 проєктів з модернізації та облаштування приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я.

«Крім того, ми запланували фінансування 29 об’єктів дорожнього господарства, з яких 6 перехідних та 23 нових. Безпека дорожнього руху – один з наших пріоритетів, над яким активно працюємо, тим більше, що саме зараз сезон для проведення дорожніх робіт», – сказав Володін.

По 300 тисяч на житло: постраждалим від пожеж на Луганщині нададуть допомогу

Як повідомлялося, в Україні в березні 2020 року стартувала масштабна програма «Велике будівництво», ініційована Президентом України Володимиром Зеленським, суть якої полягає в інфраструктурній розбудові країни. У рамках програми по всій території України протягом року заплановано будівництво чи реконструкція 600 об’єктів. Серед них, зокрема, 142 школи, 117 дитячих садків, 122 об’єкти спортивної інфраструктури, 212 приймальних відділень та 7 інших інфраструктурних об’єктів соціального, медичного та культурного спрямування.

Рынок жилья: динамика цен на дома в столице, в зависимости от районов (ИНФОГРАФИКА)


Источник:
ukrinform

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.