Олександра Ротова переобрали головою Ради директорів КБУ

На розширеному засіданні Ради директорів КБУ та позачергових загальних зборах КБУ, головою Ради директорів КБУ переобрали Олександра Ротова

Розширене засідання Ради директорів  КБУ та позачергові загальні збори КБУ відбулися у міксовому форматі — онлайн та оффлайн, за участю:

  • заступника Голови Комітету ВР України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олени Шуляк,
  • першого заступникп Міністра розвитку громад та територій України Василя Лозинського, 
  • керівника юридичного напряму Офісу простих рішень та результатів Семена Кривоноса,
  • президента Федерації європейської будівельної промисловості (FIEC) Томас Бауер та виконавчий директор FIEC Доменіко Капогранде.

Василь Лозинський привітав присутніх: «Перед усіма галузями стоїть питання: як ми будемо працювати, враховуючи виклики ковіду. Я впевнений, що будівництво витримає, залишиться драйвером розвитку економіки. Головний виклик цього року — завершити реформу ДАБІ. Є декілька її варіантів. Ми маємо знайти компроміс, щоб реформа запрацювала. Якщо на початку року у нас були для реформи місяці, то зараз вже часу на розкачку нема, мова йде про дні. Держава та бізнес мають бути спільно відповідальні, лише тоді буде результат».

Керівник юридичного напряму Офісу простих рішень та результатів Семен Кривонос представив присутнім пропозиції експертів Офісу щодо реформування ДАБІ та лібералізації підключення до електромереж.

«Передача частини функцій контролю третім особам – надійний інструмент боротьби з монополією та корупцією. Цей метод показав добрі результати у експертизі та БТІ, допоможе він у розв’язання питання контролю та нагляду у будівництві», — наголосив Кривонос.

Одноголосно проголосували за переобрання Лева Парцхаладзе — Президентом КБУ, Олександра Ротова  — головою Ради директорів КБУ та оновленого складу віце-президентів КБУ.

«Вдячний за довіру та підтримку. Разом ми багато робимо для будівельної галузі і разом продовжуємо працювати далі для її розвитку», — зазначив Лев Парцхаладзе.

 

Интересно о ремонтах: ранее мы писали зачем нужна вентиляция в квартире и каким должен быть воздух в доме

Источник:
propertytimes

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.