Опалювальний сезон у більш ніж 60 містах під загрозою зриву: чи будуть українці з теплом цієї зими

Через борги Україна на межі зриву опалювального сезону

Опалювальний сезон під
загрозою через борги

У ряді українських міст своєчасний старт опалювального сезону під загрозою через борги 98 виробників тепла. Перелік боржників з більш ніж 60 міст «Нафтогаз» вивісив на своєму сайті. Експерт з енергетичних питань Дмитро розповів, які існують головні загрози опалювального сезону і чи будуть українці з теплом цієї зими.

Объемы субсидий за год урезаны почти на 40%. В чем причина и к чему приведет опустошения субсидиарного фонда

За словами експерта, основна загроза — це борги теплокомуненерго і розподільних газових компаній.

«Основна загроза, яка існує в даний час для проведення опалювального сезону, — це борги теплокомуненерго і розподільних газових компаній, а також борги за електроенергію різних суб’єктів. Тільки на газовому ринку борги на 100 мільярдів гривень, на оптовому ринку електричної енергії — більше 30 мільярдів гривень. » — заявив він.

Інші фактори, що впливають на проходження опалювального сезону, в цьому році, на думку експерта, сприятливі.

«Газа в сховищах більш ніж достатньо, вугілля досить. Роста споживання газу і електроенергії не очікується. Це дуже важливо. Інших ризиків для проходження опалювального сезону, крім фінансових, нема» — вважає Дмитро.

Цены на газ для населения выросли. Газсбыты опубликовали прайс на октябрь (ТАБЛИЦА)

За словами спаціаіста, існують ризики з приводу погашення боргів. Зокрема, що «Нафтогаз» відмовить в номінації на газ окремим теплокомуненерго. Цей ризик суттєвий. Боргів дуже багато, а проблема системно не вирішується. Ймовірно, що ціни на газ для населення в цьому опалювальному сезоні виростуть. Все це в комплексі створює певні складнощі для проходження опалювального періоду.

«Якщо теплокомуненерго не заплатять «Нафтогазу», то він відмовить в номінації газу ТКЕ. Тобто в цьому випадку розподільчі компанії не мають права качати газ. У цьому випадку очікуються обмежені поставки газу на ТКЕ. «Нафтогаз» вже пригрозив можливим відключенням газу і обмеженням поставок в окремі населені пункти, якщо там не буде вирішена боргова історія.» — вважає експерт.

Чому борги за газ нараховують «заднім числом» і що не так із платою за газові коефіцієнти 

Интересно о спецтехнике: ранее мы писали о эксплуатационных параметрах и основных преимуществах автогрейдеров Shantui
Источник:
jkg-portal

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.