Оренда житла в столиці: як змінились ціни протягом року (ІНФОГРАФІКА)

Як змінилась ставка довгострокової оренди в Києві з початку 2020 року

Вартість довгострокової
оренди житла в столиці

В травні 2020 року медіанна ціна оренди житлової нерухомості Києва становила 9 дол. США / кв.м.

З початку 2020 року спостерігається плавне зниження цін на оренду в результаті перевищення пропозиції над попитом, що ряд аналітиків пов’язують з пандемією COVID-19, і як наслідок, зміщення подобової оренди в довгострокову.

Платежка в отопительный сезон вырастет на 30%: заставят платить по прошлогодним завышенным ценам и заберут скидки

Введення карантинних обмежень найсильніше вдарило саме по ринку оренди житлової нерухомості. Середня ставка довгострокової оренди в Києві з початку року знизилася на чверть до 565 дол. за квартиру.

Медіанна ціна на ринку оренди квартир в столиці в травні 2020 р склала 9 дол. США / кв.м. Ціна оренди квадратного метра в однокімнатних квартирах в травні склала 9 дол. США. Медіанна ціна двокімнатних квартир — також 9 дол. США / кв.м. Ціна трикімнатних квартир у травні 2020 р. склала 12 дол. США / кв.м. Чотирикімнатних — 15 дол. США / кв.м.

 

Рынок жилой недвижимости: почему продавцы снимают квартиры с продажи

Традиційно, як в продажу, так і в оренді, найдорожчим районом Києва є Печерський район. Медіанна вартість оренди в центрі столиці становить 1424 дол. США / за об’єкт, або 19 дол. США / за кв.м. На другому місці Шевченківський. Орендодавці в цьому районі просять 743 дол. США / за квартиру ($ 11 /кв.м). На третьому місці Голосіївський район – 511 дол. США / за об’єкт ($ 10 / кв.м). Мінімальна медіанна ціна на оренду квартир зафіксована в Деснянському районі – 266 дол. США / за квартиру, або 6 дол. США / за кв.м.

Структура попиту

У травні 2020 р. 40% запитів від претендентів припадали на однокімнатні квартири. 36% потенційних орендарів шукають для оренди двокімнатне житло. Найскладніше здавати в оренду багатокімнатні квартири, лише 3% орендарів підшукують житло з чотирма і більше кімнатами.

За газ доведеться платити більше? Богуславець прокоментувала збільшення норми споживання газу без лічильника


Источник:
3m2

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.