Підвищення мінімальної зарплати призведе до росту податків і скороченню робочих місць — експерт

Верховна Рада підтримала підвищення мінімальної зарплати до 5000 грн. Як це вплине на бізнес

Підвищення мінімалки
може мати негативні наслідки

У вівторок Верховна Рада підтримала законопроект №3963, яким з 1 вересня підвищується мінімальна заробітна плата в Україні в місячному розмірі з 4723 грн до 5000 грн.

Це підвищення податкового тиску на людей та бізнес, повідомляє народний депутат, зампред комітета ВР з питань антикорупційної політики. 

Кожен в парламентській залі має дбати, щоб зарплати зростали. Щоб українці отримували справедливі гроші за свою чесну працю. Для цього треба просто внести зміни в тарифну сітку зарплат — щоб підняти зарплати без підняття податків.

Контроль за официальным трудоустройством будет усилен с 1 сентября. Гоструда предупреждает о штрафах

Ініціатива влади призведе до підняття податків. Податків для малого бізнесу, який більше за всіх постраждав і страждає від карантину.

— Після ухвалення закону зросте єдиний податок для ФОПів другої групи — з нового року вони будуть платити на 256 грн більше щомісяця.

— Окрім цього одразу зросте єдиний соціальний внесок, спочатку на 61 грн, а вже через рік він буде на 390 грн більшим. Знову навантаження на бізнес, який і так ледве дихає від «шляхів запобігання коронавірусу».

— Зросте також податок на нерухомість. За квартиру розміром 100 квадраних метрів, кожен громадянин заплатить більше на 766 грн.

— Зросте туристичний збір, збір на паркування, судовий збір, податок на доходи та військовий збір.

Борги за комуналку: із зарплати списуватимуть 25% на виплату заборгованості. Що відомо про новий законопроєкт

А є ще високі штрафи. Одразу після прийняття закону, штраф для бізнесу за неналежне оформлення працівника зросте на 8 300 грн. Через рік ця сума буде рівна 50 000 (53 310) грн. І все це, враховуючи досі нереформовану податкову.

— Цей закон про скорочення робочих місць. Так, саме скорочення. Тому що вже з вересня утримання одного робочого місяця на мінімалці стане на 338 грн на місяць дорожчим для роботодавця, а через рік — на 2168 грн.

Що зробить бізнес в такій ситуації? Або скорочуватиме штат, або переведе людей на «конверт». Тому що ви йому просто не залишаєте вибору.

Отопительный сезон vs реформа ЖКХ: как на украинцах отразится решение о переносе сроков действия закона о ЖКХ

Интересно про строительство: ранее мы писали о достоинствах и основныех технических характеристиках компактных мини-погрузчиков для коммунальных хозяйств 

Источник:
finance

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.