«Плановий злив води з теплотраси»: в озеро зливають гарячу воду, в якій живцем вариться риба (ФОТО, ВІДЕО)

Скиди гарячої води і шкідливих речовин відбуваються по кілька разів на місяць через зливову каналізацію

В озеро зливають
гарячу воду

В Оріхуватські ставки, що на території Голосіївського парку, зливається гаряча вода, повідомила киянка Ольга Омельченко.

За її словами, у ставку буквально вариться риба. У ставках також живуть черепахи. Активісти спільноти «Збережемо Голосієво» заміряли температуру – вона склала 50 градусів.

На гарячій лінії Держслужби з надзвичайних ситуацій Ользі повідомили, що це плановий злив води через зливову каналізацію.

«На домах навпроти цих бетонних жолобів з обіду висять оголошення про аварію і попередження при відсутність води. Телефоном 101 МНС мені дали інформацію, що це плановий злив води з теплотраси, і тому вони не виїжджають. МНС говорить що “вони ж заливають не в озера, а в лівнєвку”», – пише Ольга Омельченко.

 

На місце прибула поліція, також про ситуацію повідомлено голову Голосіївської РДА Сергія Садового та керівника районного КП УЗН Дениса Скворцова.

Зливи гарячої води та викиди шкідливих речовин в Оріхуватські ставки трапляються не вперше. Влітку минулого року вода у ставках стала яскраво-помаранчевою. Скиди відбуваються через зливову каналізацію.

На січневій нараді у Голосіївській РДА повідомляли, що починаючи з липня 2019 року зафіксовано 22 скиди забруднень, вони стаються щомісяця. Зокрема, безпосередньо перед нарадою викиди трапилися 2, 8 та 12 січня.

Дійшли висновку, що для встановлення винуватців необхідне «розширене дослідження проб води, яке б проводили сертифіковані лабораторії, за різними показниками (токсичність, хімічне, бактеріальне забруднення тощо)». Для цього балансоутримувач має укласти договори із відповідними лабораторіями.

У КП УЗН Голосіївського району та Управлінні екології КМДА стверджували, що риба у ставках Голосіївського парку гине через кліматичні зміни і спекотне літо.

За газ заплатим намного больше: почему Нафтогаз поднял цены для населения и на сколько взлетит ценник зимой 

Интересно про строительство: ранее мы писали о том, как выбрать сайдинг для дома и дачи

Фото і відео: Ольга Омельченко

Источник:
hmarochos

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.