Пластикові кульки: новий спосіб полегшення бетонних конструкцій (ФОТО)

Новий тип двовісної бетонної плити — плита із пластиковими кульками

Пластикові кульки у бетоні

Бетон – один з найпопулярніших матеріалів у будівельній галузі. Попри очевидні переваги його використання, він не є найбільш екологічним. Виробництво цього матеріалу потребує величезних затрат ресурсів, а важить він немало. Чи є рішення щодо зміни принципів будівництва залізобетонних конструкцій – читайте в матеріалі.

Великим мінусом бетону також є його низька стійкість до розтягнення.

У Великій Британії хочуть впровадити зонінг, який значно спростить будівництво. Чому його критикують?

У більшості бетонних плит залишають порожнини, щоб зробити його довговічнішим. Втім кілька років тому Йорген Бруніг розробив новий тип двовісної бетонної плити.

 

Суть полягає у використанні пластикових кульок, які наповнені повітрям. Так, невеличкі сфери розміщають в ряд між залізними плитами, а порожнини заповнюють бетоном.

Таким чином вага бетонної плити зменшується на 35%, а кількість необхідного бетону менша. В результаті використання 1 кілограму пластику для кульок економить близько 100 кілограмів бетону.

На найбільшому 3D-принтері Європи «надрукували» перший двоповерховий будинок

Такі плити можна використовувати і в типовому будівництві і в модульному, а сам процес стає набагато швидшим та дешевшим.

Дослідження та випробування показали також високу акустичну якість та вогнестійкість цієї методики. Втім технологія поки рідко використовується, а спеціалістів, які стикались з чимось подібним дуже мало.

Строительный кирпич — самая дешевая батарейка в мире. Результаты исследования Вашингтонского университета

Интересно про строительство: ранее мы писали о достоинствах и основныех технических характеристиках компактных мини-погрузчиков для коммунальных хозяйств

Фото: Archdaily
Источник:
house

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.