Платіжка за теплоенергію зміниться: додадуть нові послуги. За що будемо платити?

Містяни раніше також платили за ці послуги, але в платіжці їх не відображали окремим рядком

Оплата 4-х послуг замість 1-ї

У новому опалювальному сезоні в квитанціях за теплоенергію буде не один, а чотири рядки для платежу, повідомляє Віра Радченко, начальниця Управління розвитку житлово-комунальної інфраструктури КМДА.

«У зв’язку з новим законодавством зараз ще додасться чотири платежі: за саму послугу, за абонентське обслуговування, за обслуговування вузлів обліку і за установку приборів. Квитанція буде одна, але планують, якщо зараз не приймуть змін до законодавства, чотири рядки – це чотири різних напрямки», — розказала чиновниця.

За її словами, в отоплювальний сезон збільшується кількість скарг, адже «місяць на місяць – різні суми, різні цифри».

«Бесценный» газ для населения: украинцам пришлось покупать газ, не зная его стоимости. Поставщики не опубликовали цены

Як пояснив Олег, голова профільної асоціації, оновлені платіжки почали надходити містянам ще з 1 травня 2020 року. За ці послуги користувачі платили і раніше, проте їх включали до загальної суми в квитанції.

«Чиновники обіцяли, що з нововведенням чотирьох рядків загальний платіж за газ і тепло не підвищать, що просто кожен рядок виділили окремо. Але по суті платежі подорожчали», – каже Олег.

Газ для населення подорожчає на 19%, а водопостачання на 23% — прогноз Мінекономіки на 2020 рік

І справді, в системі ГІОЦ з травня з’явилися нові рядки як-от «внески ЦО КПВОК “Київтеплоенерго”» чи «внески ЦПГВ “Київтеплоенерго”», але при цьому тариф на центральне опалення чи гаряче водопостачання не зменшився.

Наразі заборгованість киян перед «Київтеплоенерго», за словами Віри Радченко, складає 600 млн гривень. В цілому після переходу до адаптативного карантину люди почали активніше сплачувати за послуги.  Наразі кияни покрили 92% , а подекуди і 115% (за рахунок старих боргів) вартості послуг.

Оплата коммунальных услуг: Нафтогазу придется платить даже за тепло и горячую воду 

Цікаво про ремонти: раніше ми писали як надати нового життя раритетним стільцям

Источник:
hmarochos

 
Источник

Пинг не поддерживается.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы добавить комментарий.